Spora Yeni Basladim Ve Kilo Yakma Ile Ilgili Sorularim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve IskenderPL tarafından 27 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. IskenderPL

IskenderPL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Spora Yeni Basladim 103 Kg Kilom ve 186 cm Boyum var .... Spora 3 haftadir basladim .... 1saat -1saat 30 dakika bisiklet ve kosu bandinda calisiyorum sporda iken 500-600 kalori yakiyorum (genelde gunluk olarak 900-1200 kalori yakmaktayim) ... diet listem yok ama corbadir , meyvedir , tavuk etidir bol bol kullaniyorum ama acemiyim lutfen yardim ediniz ..
    1) gunluk toplam kac kalori yakmam lazim ? (hizli kilo ve ya normal kilo vermem icin )
    2) sporda hangi aletler ile calismam lazim ? (suan sadece 1 saat kosu bandi ve 30 dk bisiklet ile geciriyorum zamanimi )
    3) 2 ci soruda sordugum gibi , lutfen bir program yazarmisiniz benim icin ?
    4)saglikli ve kilo verdiren diet listesi onerirmisiniz ?
    simdiden tesekkur etmekteyim (kusura bakmayin cok soru sordum :) )

2. AbrahamLcn

AbrahamLcn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Günlük Kalori Açığını S* Et. Üzgünüm Ama Böyle Demem Gerekiyor. İçtiğin Su Bile Yaktığın Kaloriyi Etkiler. Diyet Listesini De Salla. Sadece Protein Ve Yağ Ağırlıklı Beslen. Yağ Dediysem De, Örneğin Salataya Zeytin Yağı At. Ya Da Yumurtayı Da Zeytin Yağı İle Yapabilirsin. Kuruyemiş Ye Bolca. Günde Ya Bir Ya Da İki Öğün Beslen. Ben Sabahları Yemek Yerim Akşamları İse Bazen Kefir, Yoğurt Ve Ya Kuruyemiş Tarzı Şeyler Yerim. Ayrıca Sabah Kalktığın Gibi Yemek Yeme. Ben Sabah Dediysem Sabah 5 Te Kalkarım Sabah Yürüyüş Yapar Sabah 8 De Yemek Yerim :D Ama Zamanın Yok İse Sorun Olmaz. Ayrıca Kas Çalış. Sadece Kardiyo İle Olmaz. Koşu Yapacak İsen Dışarıda Yapman Daha İyi Olur. Spor Salonunda Havasız Diye Bayıldığımı Hatırlıyorum. Hiit Kardiyo Yap Kardiyo Yapacaksan. Yani 30 Saniye Koş 30 Saniye Yürü. Zorlanır İsen 30 Saniye Koş 1 Dakika Yürü. Bir Gün Aralıklar İle FullBody Yap. İstersen Senle Birlikte Kilo Verelim : D. Benimde Boyum 190 Kilom 103. 125 Falan Olduydum Verdim Aldım Verdim Aldım Canıma Tak Etti.

Sayfayı Paylaş