Spora Yeni Basladım - Hardline Kullanmam Bana Ne Katkı Saglar

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve bodybody21 tarafından 29 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bodybody21

bodybody21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar,
    Spora yeni basladım , Boyum 1,73 Kilom 64 çok yemek yiyen biri degilim. Spor salonunda da istegim dogrultusunda protein tozu kullanabilecegimi söylediler.

https://www.supplementler.com/urun/hardline-progainer-5000-gr-766

Yukarıda linkteki ürün bana cazip geldi, bu ürünü kullanırsam, yemege yine çok dikkat etmezsem olur mu ?

Birde bu ürünü kullanırsam bana ne gibi yararları olur, kas gelişimine de etkisi olur mu ?
    Yeni oldugum için pek fazla bilgim yok, ilginize teşekkürler.

2. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    eğer şuanki halinle bu ürünü alıp kullanacaksan parana yazık olur.. kısa vadede bir kilo artışı sağlayabilirsin örn. 1 ayda 3-5 kg alabilirsin ancak aldığın hızda da kesin olarak kaybedersin..
    yaklaşık 2 yıl önce bir arkadaşımla alıp yarı yarıya bölüştük .. ikimizde spor yapmıyorduk ben 2 kg almıstım yarım kutu ile arkadasımda 3 4 kg civarı almıstı(ekstra baska tozlarda kullanıyordu) 15günde hızlı sonuç versede 2 hafta içinde yeniden eski kilomuza döndük... genede denemek istersen sen bilirsin ama ben sadece toz kullanarak kalıcı kilo artışı sağlayanı görmedim de duymadımda .. bence alma onun yerine günde 5 6 öğün yemeye çalış.. sağlıklı beslen ve düzenli spor yap.. ben dün sipariş verdim ama kutuyu açmadım pazartesi günü salona gitmeye başlayacağım açılışıda o zamana bıraktım :D

3. bodybody21

bodybody21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok yemek yiyen biri degilim, az yiyip çok kilo almam gerek. Çalıstıgım için önerilen her gıdayı da bulamıyorum sabahları, is yerinde vs.

4. algorist

algorist Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    malesef yaşantı tarzını değiştirmezsen kilo alman çok zor hatta imkansız.. ramazanın son günü 49.9 kiloyu görmüş birisi olarak söylüyorum bunu sana.. spora başlayalı 2 hafta oldu ... tozu aldım ama dediğim gibi kullanmadım henüz... şuan 52.6 kiloyum ... hiç kilo alamayan birisi olarak yaklaşık 20 günde 3kg aldım bu nasıl oldu diye soracak olrusan tamamen beslenme ile alakalı.. sanayide ağır bir işte çalıştığım ve vaktim olmadığı için günlük 2 bazende 3 öğün yiyordum şuan ise hiçbir öğünü es geçmeden 6 veya 7 öğün yiyorum.. her öğünüm ortalama 400-500 kalori .. yediğim herşeyin sağlıklı ve kaliteli protein/karbonhidrat olmasına dikkat ediyorum... eğer sende azmedip bir düzen kurabilirsen toza bile ihtiyacın kalmadan kilonu artırabilirsin zaten tüm tozların üzeribnde yazar besin olarak kullanmayınız sadece gıda takviyesidir diye :) eğer iştahım yok diyorsan öncelikle doktora git hormon testi / kan tahlili yaptır iştah açıcı şurup vb. yazdır zaten kafana kilo almayı kesin olarak yerleştirdiysen tok karnına bile 1 tost yiyebilecek duruma gelirsin zamanla.. belki çok uzattım ama sadece sana kendimden örnek vermek istiyorum
    eski günlük beslenme düzenim :
    sabah simit peynir
    öğlen tabldot yemek (lokanta ne getirirse)
    akşam evde ne varsa azar azar

şimdiki programım
    sabah simit peynir çay
    ara öğün kuru üzüm kuruyemiş vb.
    öğlen tabldot
    akşam ara öğün eti burçak + ceviz vb.
    akşam yemeği 1 tabak taze fasulye 2 dilim ekmek 3 tabak makarna 1 ufak konserve ton balığı (bunlar dün yediklerim genelde makarna yoğurt tavuk vb. normal öğün)
    eskiden olsa bu kadar yiyemezdim ama artık tat veya kokuya önem vermeden faydalı ne varsa midemin çeperini hissedene kadar yiyorum :D

Son düzenleme: 30 Temmuz 2015
  5. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar linkte de belirttiğiniz ürün gibi, bu tür ürünler gıda takviyesidir. Kesinlikle öğünlerinizin yerine geçmezler.
    Linkteki Hardline Progainer ürünü kilo aldırıcı kategorisine giren bir supplementtir. Kilo almak isteyen sporcular tarafından, öğünlerinin yanında ekstra kalori sağlaması amacıyla tüketilmektedir. Örneğin günde 2200 kalori tüketen bir sporcu kilo almak istiyorsa, vücuduna alması gereken minimum kalori miktarı 2500'dür. Eğer yemekler yoluyla günlük 2500-3000 arası kalori bulamıyorsanız, bu ürünü kullanarak alacağınız kalori miktarını arttırabilirsiniz.

Eğer ürün kullanım süreniz boyunca, sporu ihmal etmez, uykunuza ve beslenmenize dikkat ederseniz, bu ürün sayesinde hacim kazanabilirsiniz.

6. Janissary__

Janissary__ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Tozlar hakkında çok bilgim yok şahsen bende 4 seneden sonra toz kullanmaya daha 1 hafta önce karar vermiş biriyim.Ben kimden duydum ve gördümse kas yapmanın %50 si ''beslenme'' diyorlar.Protein tozlarının asıl amacı yaptığın antrenmandan sonra 5 dakika içerisinde alman gereken protein ve karbonhidratı sana sıvı olarak sağlıyor,bu sayede kas kaybı yaşamıyorsun,kasların büyük oranda besleniyor ve kaslanman daha çabuk sonuca ulaşıyor.Bu işin %50 si antrenman ve beslenmeyken %50 side protein tozları ve amino asitler diyorlar,özellikle beslenme çok önemli onu hiç bir şekilde es geçmemen gerekiyor

şu videoyu izlemeni şiddetle tavsiye ederim,ne demek istediğimi daha rahat anlarsın.

mehmet2576 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş