Spora yeni başlayanlar için supplament tavsiyeleri?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve jokzilla7 tarafından 27 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jokzilla7

jokzilla7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Arkadaşlar yaşım 17 boy 1,81 kilo 72 1 haftadır spora gidiyorum salondaki hocamın bana gösterdiği ve 10 15 seans yapmamı söylediği temel eğitim programını yapıyorum daha önce herhangi bir fitness geçmişim olmadığı için bu çalışmaları yaparken bile zorlanıyorum beslenme konusuna gelirsek bi program yaptım işte detaylara inmeden söylemek gerekirse tavuk göğsü lor peyniri beyaz peynir yumurta yulaf tarzı besinler alıyorum günlük 150 grama yakın protein alıyorum dünden beri saatlerdir protein tozu supplamentler besinler tarzı konuları araştırıyorum protein tozu bazıları kullan diyor bazıları kullanma diyor bazıları yeni başlayanlar kreatin kullansın diyor bazıları kullanmasın diyor kafam çok karıştı bu konuda arkadaşlar bazı yerlerde besinlerle protein alırsanız protein tozuna gerek yok diyor bazı kişiler proteini besinlerden alsanız bile spordan hemen sonra protein tozu içmek gerektiğini söylüyor çok arada kaldım siz ne önerirsiniz deneme yapan bu tarz konularda arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim..

iyi forumlar şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler..

2. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    150 gr protein gayet geterlidir toza ihtiyacın yok . Kreatin kullanabilirsin zaten ucuz olduğu için denemelik 1 kere kullan faydasını görürsen devam edersin ayrıca supplement kullanmakta zamandan çok eksiğe bakılır yani yeni başlayan biri her türlü supplementi kullanabilir ihtiyacı varsa.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Furkan Taşçı

Furkan Taşçı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben daha hic kullanmadim ve duzenli calistim sanada yaklasik 6 ay sadece duzenli beslenmek yeterli olacaktir suan supplement icin cok erkensin bosuna masrafa girme derim.

Sayfayı Paylaş