Spora yeni başladım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Necat General tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Necat General

Necat General Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar ben 19 yasında 1.90 boyunda 115 kilo idim 1 aydır spora gidiyorum günde 45 dkka 1 saat arası spor yapıyorum 113 kiloya düstüm bunu biraz daha hızlandırmak icin L-Karnitine ilacını almak istiyorum sizin öneriniz nedir.birde spor dısında evde bu zayıflamama yardımcı olucak neler yapabilirim

2. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Hep söylenir %60 mutfak %40 antreman diye. Tabi oranlar değişebilir kişiden kişiye. L-Carnitine denedim hem eczaneden alınan hap halini hemde sıvı halini. Sıvı hali bana önyargılarım olsa bile kesintisiz enerji verdi diyebilirim. Deneyip denememek sana kalmış bence boşuna paranı verme derim ben. Ona vereceğin parayı düzgün beslenmeye yatırabilirsin. Zayıflamana yardımcı olması için şöyle bir şey önerebilirim. 2-3 gün sadece sebze ve su ile beslen. Elliot adında yabancı bir youtube kanal sahibi söylemişti ve gayet güzel bir arınma yöntemi detoks falan diyorlar. Sağlığa zararı olur mu bilmiyorum ben sadece duydum araştırırsan öğrenebilirsin. Fakat bunu istemezsen sofradan doyduğunu anladığında kalkma yöntemi bir çok kişinin işine yaramıştır. Mideni dinle, iştahını değil. İşlenmiş besinlerden uzak dur. Fakat aç kalmamaya çalış. Gecenin köründe uyanıp ellerin titreye titreye buzdolabına gidersin yaşadım biliyorum. Mutfağını sıkı tut, ağırlığını çalış yeterlidir. Ağırlık çalıştıkça vücudun sıkılaşacak buda sana motivasyon kazandıracak zaten.
    Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş