Spora yeni başladım - Hedef hacim ve düzenli spor YARDIM Lütfen

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kadrican tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kadrican

kadrican Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar. Yaş: 25 boy: 1.73 kilo:68
    gayet normal ,kilosuz bir vucudum var. İlk etapta hızlı bir hacim kazanıp daha sonra normal olarak spora devam etmeyi planlıyorum. Hacim derken de vücudumu sulu kaslarla balon gibi şişirme niyetinde değilim :)
    Bu planlara göre bana neler önerirsiniz.
    protein tozu , sıvı carnatine , amino asit, glutamin ??

şahsen ben whey protein + sıvı carnatine ile başlamayı planlıyorum.

tavsiyelerinizi bekliyorum , ayrıca bana mesaj olarak bu ürünleri gerçek anlamda nereden uygun fiyata alabilecegim konusunda da yardımcı olursanız minnettar olurum.

Multipower whey protein 2kg ??
    Optimum whey 2kg ??

Dymatize Liquid L-Carnitine, 473 ml ??

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    supplementler bölümünü incelemenizi tavsiye ederim yorumlarda yazıyor faydalımı fiyatları ne diye ancak şunuda yazayım beslenmenize dikkat ederseniz işe yararlar yoksa mucize ürünler değildir
    hacim için elinizden geleni yapın korkmayın istesenizde devasa kas yapamazsınız iyi sporlar

3. brhmcr

brhmcr Guest

Carnitine e para vererek cope para atmaya gerek yok, halen etkisini gosteren bilimsel calisma mevcut degil.

4. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Kendiniz söylemişsiniz ''balon muyuz biz şişelim?'' !! Siz öyle hacim kazanmayı kolay mı sanıyorsunuz? İnsanlar o hale gelmek için ne emekler harcıyor. Bunlar gıda takviyesidir. Adı üstünde takviye eğer sizin düzgün bir beslenmeniz yoksa bunları kullanmanızın bi anlamı yok. Spora yeni başlayanların hiç bir ek gıda almasına gerek yok. Siz önce forumu araştırın ne yapmanız gerektiğini öğrenin bi 6 7 ay geçirin sonra supplement tavsiyesi isteyin.

Sayfayı Paylaş