spora tekrardan başlicam şimdiye kadar hiç olmadı ama...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve velimontana tarafından 14 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. velimontana

velimontana Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bu sefer olması için kuru kuru değil ne gerekiyorsa almaya hazırım, steroid almayı düşünüyordum ama yan etkileri hiç istemiceğim şeyler, ölmek problem değil ama zaten yeterince şeyle uğraşıyorum birde yan etkileriyle uğraşmak istemem zaten ülkenin hali belli doktorların kendine hayırı yok,

şimdi bana hangi supplementleri almam gerektiğini söyler misiniz?
    bende pharmaton ve protein tozu var
    yanına workout ve bcaa mı eklemem gerekiyor? kreatin zaten protein tozunun içinde var sanırım

2. babfo

babfo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bir steroid uğruna ölmenin problem olmadığını düşünüyorsan tavsiye olarak öncelikle alman gereken ilk şeyin uzman bir doktordan psikolojik destek olduğunu söylemem gerekiyor.
    Sonra supplement konusuna gelecek olursak uzun bir süre ara verdiysen ve beslenme düzenin normal derecelerde ise (günlük yeterli vitaminlerini karşılayabiliyosan) ilk olarak hiç bir supplemente acil olarak ihtiyacın yoktur. Fakat kısa bir süre ara verdim supplementi ille de kullanıcam onlarsız olmaz diyorsan sende olan pharmaton ve protein tozunun yanına ek olarak bir bcaa eklesen yeterli olur.

3. velimontana

velimontana Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bu bence dusunceyle alakali, sonucta steroid ile olcez diye bisey yok ama steroid kullanmadanda olucez, birde baska bir actigim konuda 1,9 testesteron kan degerim sanki ne yaparsam yapim bisey olmicak gibi

4. PiwaRadagast

PiwaRadagast Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benimde 2.8 testo değerim ama kaslarım büyüyor bence kafana takman gerekmez her kas yapanın testeronu en üst seviye olcak diye bişey yok belki onunki daha kısa sürede büyür önemli olan devam etmektir bu sporun sırrı devamlılıktır

5. velimontana

velimontana Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    şuan 92cm gögüs var çok iş ile az sonuç istemiyorum testo arttırmak istiyorum

6. PiwaRadagast

PiwaRadagast Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Full Body Workout testosteron salınımını artırır

7. velimontana

velimontana Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bütün vucudu çalıştırmak mı demek istediniz? evet başlayınca tekrar öyle yapıcam tabi ama ilk başta bütün supplementleri hatta gerekirse steroidi hazırlamaya çalışıyorum boşu boşuna yapmak istemiyorum şimdiye kadar yaptıklarım gibi

8. PiwaRadagast

PiwaRadagast Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tabiki steroid forumda yasak konusuda yasak diye biliyorum o yüzden girmeyeceğim yani belli çerçeve içinde istersen kullan inşallah istediğin vücuda kavuşursun :)

Sayfayı Paylaş