Spora geri döndüm.

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Eka020 tarafından 4 Mart 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Eka020

Eka020 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar 2yıl spora ara verdikden sonra yeniden başlamayı karara aldım.Sizinde düşünceleriniz önemli
    Boy-172
    Kilo-85
    Kol 37
    Hedefim yag yakarak kas kitlemi artırmak.Böyle bişey mümkün değil falan demeyin eski spor geçmişim ve kas hafızası burda yardımcı olucak bana.Tahminen 12haftalık kür yapıcam.
    1-12hafta testostron prop
    1-12hafta boldenon
    4-12hafta tren ac
    6-12hafta winstrol
    6-12hafta clenbuterol
    8-12hafta oxandrolone
    Eski formumu buraya bırakıyorum
    80kilo bulk

Ekli Dosyalar:

bodykazm bunu beğendi.
  2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Yağ yakip kas kütlesi arttirmak icin eski spor geçmişinin falan olmasına gerek yokki .zaten olmasi gereken o kimse sana mümkün değil demez :) yağlarımi kasa çevirmek istiyorum diye bir cümle kursaydin o zaman ayri :)
    Birsey merak ettim 2 yil sporu birakmissiniz.suan kol 37. Bırakmadan önce kaçtı ne kadar ölçü kayıpları yasadiniz.ama 2 yıl öncede kür yaptıysanız sorum manasiz kalır tabi. Doğal sporcuyla sizin kaybedeceginiz hacim ayni olmaz.

Eka020 bunu beğendi.
  3. Eka020

Eka020 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mart 2020 ---
    Onceki formumda clean bulk yaptim tabi yine arada kendimi odullendirdim burgerle falan.olculerim kol 44 antreman yaptigimda 45.5 falan oluyodu.kurde 1balon deka 1balon test enantat 100tabletde danabol 10mg kullanmistim baya sulanmistim ama

4. LorakOP

LorakOP Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    kürsüz attığın kas kütlesini yapabilirsin zaten

5. Eka020

Eka020 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kürün yardımıyla istedigim yag oranına ulaşmam ve daha sert daha keskin görünüm almak istiorum
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mart 2020 ---
    Mantıklı düşünürsek ilk basta kas hafızasını devreye sokacağım sonra winstrol clen oxa tren yardimiyla yag yakarak kas kazanicam

6. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Of kayıp fenaymış ya. Nasıl etkilenmedinmi bu durumdan psikoljik olarak? 45 kol 37 ye inmesi adami damdan düşmüş gibi hissettirir. Tabiki bir onemli sebep vardirki o kadar vucut inşaasindan sonra 2 yil mecbur birakmak zorunda kalmissin.

7. Eka020

Eka020 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Işimle alakali olarak foto ve video işindeim insanin iside yalnizca kizlarla olunca psikolojinin bozulmamasi normal

Sayfayı Paylaş