SPOR YAPMAYANLAR SUPPLEMENT KULLANABİLİR Mİ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve supplementler.com tarafından 3 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
  2. ftck

ftck Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Ben babanneme whey ve fıstık ezmesi içerikli shake veriyorum düzenli olarak, safra kesesi olmadığı için hayvansal kaynaklı pişmiş (et ve yumurta) protein kaynakları onun için verimli olmuyor. Hiç bir sıkıntı görmedik, kendisi bir miktar güçlendiğini söylüyor, bende yıllardır beslenemeyen kaslarına saf proteinin kolayca ulaştığı için öyle olduğunu düşünüyorum. Kendisi 1933 doğumlu bir tarihi eserdir.

3. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    bu supplementlerin bir çoğu zaten hastalar için kullanılmaya başlayan ek gıdalardır yıllarca faydaları anlaşıldıktan sonra sporculara yönelik oldu. Farzı misal yumurta ve et yemeyen biri whey protein ihtiyacını nerden sağlayacak vücut? öyleki bu whey protein yemek yiyemeyen kanser hastalarının kaslarını kuvvetlendirmek için doktorlar tarafınddan içirilen bir ek besin. Yemek yiyemeyen kilo alamayan nasıl toparlayacak vücudu? tabiki Gainer ile vs vs vs , bu supplementlerden bir sihirbazlık beklenmediği ve günlük tüketimi abartılmadığı sürece bir sıkıntı yok.

Güç aşkı bunu beğendi.
  4. Volkan611

Volkan611 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Suplementlerin işe yaradığını düşünmüyorum hepsi ticaret amaçlı kutulanan katkı maddeli ürünler en basiti bir proteinin 2 sene ömrü mü olur Allah akıl fikir versin alanlara

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Yeme bozukluğu olanlar eksiklerini tamamlamak için kullanabilir. Bu ürünlerin Türkçesi söylenirse ne olduğu daha iyi anlaşılır tamamlayıcı gıda. Yeme bozukluğun yoksa spor yapsan da yapmasan da gerekmez. Belli bir kütle in üzerini korumak içi gereken beslenme durumunda gereklilik başlayabilir. O da öğün atlama korkusundan şart olduğundan değil

Sayfayı Paylaş