Spor yaparken bacaktan gelen sesler?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar ben doktora gittim 2.defa fizik tedaviye ilk seferde verdiği ilaçlar işe yaramamıştı omuzum ağrıyordu omuzdan bele sırta ayaklara vuruyordu boyun bu sefer gittim işe yaramadı diyince ilaçlar mr çektir bakalım bir dedi bana mr yasak epilepsi hastasıyım çok tehlikeli mr benim için yazdı bende birşey diyemedim fizik tedaviye yoladı ordaki abi bu yaşta ne fıtığı gencecik adamsın dedi bende bilmiyorum dedim omuzlardaydı önce ağrı şimdi hem omuzda hem de bacakta ağrı var bacakta ağrı vardan kastım kütürdüyor bodye başlamadan önce ısınma hareketleri yaparken veya mekikte yukarı aşağı kaldırma hareketi var aşağı indirirken oynuyor sanki eklemler rahatsız edici bir ses çıkartıyolar sadece sol bacağımda oluyor bu nedense boyun fıtığı belirtisi yazdı adam egzersiz yazdı 3 ay yap bunları her gün dedi ama ben bacaktan gelen sesle bu fıtık ne alaka anlayamadım hala mr da çektirmedim öyle mal gibi gitmiş oldum

Sayfayı Paylaş