Spor Show 2008

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve Veyron tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
 1. Veyron
  Offline

  Veyron Özel Üye

  Katılım:
  10 Eylül 2004
  Mesajlar:
  1.885
  Beğenileri:
  440
  Ödül Puanları:
  93
  Yer:
  Republic Of Fenerbahce
  TARİH
  29.05.2008 – 01.06.2008 YER
  İDTM FUAR MERKEZİ 9-10-11 HOLLER YEŞİLKÖY / İSTANBUL

  ALAN (m2)
  5.460 + 5.460 + 4.980 = 15.900 (Brüt)

  NET STANT ALANI

  3.550 + 3.550 + 2.450 = 9.550 M2

  FUAYE ALANLARI

  Üst Fuaye Alanı 1.600 m2
  Alt Fuaye Alanı 1.200 m2
  Salon içi etkinlik alanı 500 m2 (yaklaşık)
  KAPSAM
  Sportif amaçlı malzeme, araç-gereç, alet üretici ve ithalatçıları, sağlık hizmetleri, spor içecekleri, kamp ve tesisler, yaz okulları, spor kulüpleri, federasyonlar, spor oyunları ve organizasyon hizmeti veren kurumlar.
  AMAÇ
  Spor faaliyetleri için malzeme, alet, ekipman ve hizmet üreten, ithal eden tüm firmalar ile sporcu yetiştiren ve spor yapmaya imkan sağlayan tesisçiler, kulüpler ve federasyonların bir araya geldiği, diğer bir anlatımla, herhangi bir katılımcının diğer bir katılımcıya ziyaretçi olabileceği, sporda aranan her şeyin bir arada olduğu büyük bir SPOR KENT kurmak.
  SPOR BRANŞLARI

  Öncelikli (Popüler sporlar) ;
  Futbol, basketbol, voleybol, tenis, kayak, yüzme, su altı, dağcılık, fitnes, yelken, bilardo, bisiklet, avcılık, buz pateni.

  Ekstrem (Alternatif sporlar) ; Golf, binicilik, satranç, tracking, rafting, atletizm, boks, uzak doğu, yoga, eskrim, motor sporları, maket uçak ve planörler ile engelli sporları.
  KATILIMCI PROFİLİ
  Spor kıyafetleri (forma, eşofman, vb.) spor ayakkabıları, spor malzemeleri (çanta, havlu, gözlük, saat vs.) spor aletleri (kondisyon aletleri, pota, ağ, file, yelken bezi, ip vs.) spor mağazaları, enerji içecekleri, sporcu sağlık merkezleri, spor kulüpleri (Alternatif branşlar) ve yaz okulları, kamp tesisleri, halı saha ve çim saha imal ve ithal eden tüm firmalar ile federasyonlar, organizasyon firmaları.
  HEDEF KATILIMCILAR
  Spor dünyasının en ünlü markaları, spor tekstil firmaları, fitness aletleri ithalatçıları, spor sarf malzemeleri üretim ve ithalatçıları (tenis topu, file, yelken bezi vs.) dalgıç malzemeleri (saat, gözlük, şnorkel vs.) av malzemeleri (balıkçılık, olta, tüfek vs.) dağcılık malzemleri (ip, çekiç, ayakkabı) kar kayağı ve su kayağı ithalatçılar, bisiklet firmaları, motosiklet firmaları, motor sporları malzemeleri (Tulum, kask, ayakkabı vs.), Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinin resmi mağazaları, halı saha ve diğer spor tesis yapımında uzman firmalar, çim saha ithalatçıları, kamp tesisleri tedarikçiler (özellikle Antalya bölgesi) SPA ve sporcu sağlık merkezleri, ücretli spor kulüpleri, enerji içecekleri.
  DESTEKÇİLER
  Çeşitli spor branşlarına ait federasyonlar, alternatif spor dallarında ücretsiz olarak seçmeler ile sporcu kabul edip yetiştiren kulüpler (Fenerbahçe, GS, BJK alternatif şubeleri vb kulüpler) sponsorlar, engelliler dernek, vakıflar, bankalar.

  FUAR ETKİNLİKLERİ
  Alan ve aktivite planları [​IMG]
  • Spor Kuralları ve sporcu sağlığı ile ilgili seminerler
  • Yılın başarılı sporcularına ödüller
  • Çeşitli turnuvalar
  • Akrobatik spor gösterileri
  • Spor ünlüleriyle toplantılar
  • Barkovizyon gösterileri
  • Çekiliş ve piyangolar
  • Sporcu bursları ve seçmeler
  • Çeşitli gösteri ve showlar
   
  KD, diez, RoCk KoPaT ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
 2. plazma
  Offline

  plazma Üye

  Katılım:
  12 Haziran 2008
  Mesajlar:
  4
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  olamaz kacırmısım :eek:((
   

Sayfayı Paylaş