Spor salonu korkusu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ahmetgms98 tarafından 5 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaslar bu sene lisede son senem yaza girmeden once 105 kiloydum ramazanda cok yememe ragmen 103e dusmusum sonra hirs yapip 92ye kadar dustum 1.5 ay civarinda neyse okullar basladi 1.5 ay oldu ben yine 84 e dustum simdide 76 77 ye dusmeyi kafama koydum pztye kadar yine canimin cektigini yiyip tekrar kardiyo + diyete baslicam 1 ay sonra falan 77 civarlarinda spor salonuna baslayip agirlik calismalarina baslamayi dusunuyorum ama kizlar erkekler ayri olmadigi icin illaki bi cekinme duygusu oluyo ben o kosu bandinin ustunde debelnirken yandaki guzelligin bana gulmesi hic hos olmaz mesela veya agirlik calisirke insaarin arkamda sira olmasi bu tur seylerden dolayi cekiniyorum ne yapmam lazim arkadaslar. ?

2. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    yandaki guzellik veya baskasi sana gulmez, herkes kendi isine bakar. spor salonundaki butun kadinlarin afet oldugunu da zannetme, 50 yasinda tombul teyzelerle yanyana da kosabilirsin :D

insanlarin arkanda sira olmasina gelince, eger 1-2 setin kalmissa soylersin beklerler. sen de yeni baslamissan sirayla yapabilirsiniz. biriniz dinlenirken digeri calisir.

ahmetgms98 bunu beğendi.
  3. ahmetgms98

ahmetgms98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Tesekkur ederim 1 ay sonra basliyorum insallah :)

4. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    1 ay yemen sana birşey kazandırmaz ama 1 ay çok şey kazandırır .
    Çikolata , kola vb. senin hedefini bozan şeyler onları yedikçe kendine ihanet edersin .
    Diyete başla iyi günler .

ahmetgms98 bunu beğendi.
  5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yandaki güzellik sana gülerse sen de dönüp gülümse. Yanındaki obez teyze sana gülerse ne yaparsın bilmem ama.

ahmetgms98 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş