Spor salonu acmak istiyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve anatoliangym tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. anatoliangym

anatoliangym Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kayseri'ye ucuz bir spor salonu acmak istiyorum. Boylece herkes iyi bir fiyata spor yapmis olur. Kendim Avrupa'da yasiyorum ve orda Fitness ve spor uzerine okuyorum. Son bir senem kaldi ve diplomami aldiktan sonra Turkiye'ye kesin donus yapacagim insAllah. Avrupa tarzli spor salonu acmayi dusunuyorum. Kayseri'de aylik fiyatlar 50'den 130 a degisiyor (50 lira sadece belediyenin salonlari icin gecerlidir, burda haftada 3 defa antrenman yapma hakkin var) benim dusundugum ekonomik pakketi ayda 80 lira, haftada 7 gun istedigin saatte antrenman yapabilirsin. Onun disinda farkli pakketlerimde olacak.. en sevindigimde vitamin bari.. burda protein tozlarinin cok pahali oldugunu biliyorum.. benim calistigim Belcika, Almanya ve Hollanda'nin en iyi firmasi'yla anlasma yapip 2 kg whey protein tozlarini 200 lira altinda satabilirim. BCAA ve SAA'lari su'dan ucuza satabilirim.

Size sorum var.. sizce Kayseri civarinda iyi gider mi bir spor salonu?

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Bahsettigin firmalarla anlastiktan sonra TR ye onlari nasil sokacaksin? Gumruk vergisi odemen gerekiyor. Bu sefer maliyetin TR dekiyle ayni olacaktir hatta daha pahali bile olabilir. Ayrica TR de su an 200 tl nin altinda satilan 2.3 kg protein tozlari var zaten.

Kayseri buyuk bir sehir. Dogru mevkiide dogru isletme ile para kazanilabilir. Kayseri de hizmet veren iyi spor salonlari var. Mesela Life Fitness Clup.. Bu salonlarin sahipleriyle irtibata gecebilir daha gercekci bilgiler edinebilirsin.

3. abugraerol

abugraerol Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    abi bilmem ama ankarada çankayada ağşağı ayarnaçıda açsan açsan baya iyi olursun çünkü spor salonun sayısı sınırlı ve olanlarda az uyduruk

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş