Spor Salonu Açma Sevdam.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bakingTR tarafından 7 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar spor salonunu bırakıp evde kendi spor aletlerimi yapıp spor yapmaya karar verdiğimde(ağırlık seti hariç tabiki) Spor odama Coşkun GYM adını vermiştim. Tabi bu şaka yollu birşeydi ama zamanla babamın demir doğrama dükkanında alet yapmak ve tasarlamak hobi haline geldi. Sonra alışkanlık oldu birsürü projem var ramazandan sonrada Spor Odası yerine spor evim olacak. Ama bir sorun var ki artık gördüğüm her dükkana yada depo tipi yere "Acaba burda spor salonu olurmu?" diye bakıp sonra yerini değerlendiriyorum. O yerde bir spor salonunun iş yapabileceğine karar verdikten sonrada aletlerin dizilecekleri yeri kararlaştırıyorum. Bu durum yüzünden artık yolda yürürken arkadaşlarıma ve kız arkadaşımla konuştuğumuz konudan kopar oldum. Aranızdan bunu yaşayan arkadaşlar varmı yada çözüm üretebilecek herhangi biri?

2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Açabiliyorsan aç abi, aklında duracağına cebinde dursun, yani dükkanın anahtarı. :) işin de rast giderse yolun açıktır kolay gelsin

Calisthenics Athletics

3. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    .
    İşte sorun o yaşım 18. :D Eve çıkmak falan kolayda salon kurmak on senemi alır.

4. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    İyi işte 10 senede bilgini arttırırsın okulunu okursun açarsın salonunu:) Salon işinde biraz işin tilkiliğini biliyorsan çok iyi para kazanırsın. Ben ufak tefek bir sürü salon sahibi biliyorum deli gibi para kazanıyorlar. Fitness sektörü bitmez çünkü.

5. bakingTR

bakingTR Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Doğru tabi yavaştan para biriktirmeyede başlarım yakında.

Sayfayı Paylaş