Spor Salonlarında Sıçrama Antrenmanı ve Air Alert 3 Hakkında Sorular

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve NorkQ tarafından 16 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NorkQ

NorkQ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar,
    1.79-1.80 (üstün körü bir ölçüm yapmıştım) boyum var. 70 kiloyum. Şu an potaya değmeme çok az fark var. Air Alert 3 yapıyorum 4. Hafta bitti.

Air Alertten önce 1 ay başka bir program yapmıştım. O programda neredeyse zorlanmıyordum bu yüzden bıraktım Air Alerte geçtim. Air Alert te de şu ana kadar pek zorlanmadım. Dolayısıyla bu iki programda da hiç gelişme kaydetmedim. Air Alert asıl son hafta gelişim sağlıyormuş şu an ondan biraz umudum var.

Sorum şu,
    Smaç basmak için 20cm en azından yeterli olur. AA3 bunun garantisini veriyor fakat içimde bir güvensizlik var. Programı bırakıp ağırlıkla çalışmalı mıyım sizce ? Spor salonlarında sıçrama için program verirler mi ayrıca ?
    Teşekkürler şimdiden.

2. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba basketle aram yok. Her ne kadar çok iyi oynadığımı söyleselerde:) Air alert nedir bilmiyorum
    Biz kafes döğüşü antremanlarında sıçrama için 2 şey yapardık. Hakikaten çok faydasını gördüm. Eskiden elimin değmediği yerlere rahat zıplamaya başlamıştım,
    1- sit down squat
    2- dumbell box jump

Sayfayı Paylaş