Spinat Extract ECDYSTERON

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve keremkayhan tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. keremkayhan

keremkayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu ürün hakkında bilgisi olan yokmu arkadaşlar.Çoğu forumda aradım birşey bulamadım gerçekten kullanıp etkisini gören varmı.Ektomorfum 1.83 68 kiloyum.Üstün bir performans beklemiyorum ama makalelerde yazılanlar dogruysa mass yerine bundan alırım diye düşündüm lütfen bilen biri yardımcı olursa sevinirim :)

spinat Ekstrat ECDYSTERON

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Urunun ne ise yaradigini biliyormusun oncelikle? Mass ile kiyasladigina gore bilmiyorsun gibi geldi bana

3. keremkayhan

keremkayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Biliyorum mass ın karbonhidrat olduğunu tabi içinde az bir miktar proteinde var.Vucut hacmini arttırmak için kullanıldığını biliyorum.Sağlıkla ilgili bir bölümde okuyorum zaten...Orada mass ı yazmamın sebebi karşılaştırma değil .Spinat ekstrat hakkında bilgi veren yerlerde ürün baya iyi görünüyor ama şişirilmiş sahte saçma sapan birşeyde olabilir o zaman ona yönelmem ve mass alırım.Alıp deneyen ve olumlu sonuç alan varmı diye merak ettim sadece vede özellikle ektomorf vücut tipleri için yazdıkları için dikkatimi çekti çünkü çok zor kilo alıyorum.

4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    bu ürünün kilo alımıyla ilgisi yok :) protein sentezini arttırdıgı söyleniyor sadece,dediğim gibi biraz daha araştır,ben aldım 2 kutu kullandım görmedim bir etkisini

5. keremkayhan

keremkayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki siz ne kadar süredir vg yapıyorsunuz.? 2 kutu kullanıp etkisini görmediyseniz herhalde şişirilmiş bir ürün :)

6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    2 senedir yapıyorum,ıspanak özü zaten ürünün içeriği,mucize beklememek gerek

7. keremkayhan

keremkayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ama öylede düşünmedim sonuçta ekstrat oldugu icin cok yogundur.Yani aynı mg ECDYSTERON doğal yoldan almak için kilolarca ıspanak yemek gerek herhalde :)

8. ragp26

ragp26 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bnde kullandm yeni bitti fayda gördümmü die sırarsan bi kutuyla görmedim.Avrupada bu tarz ürünlerin tablet basına mg yüksek oluo burda tek marka var o da cok yetersiz:/

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

9. jrshady

jrshady Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
  10. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    genrise dan 3 kutu aldım 1 tane hediye yolladılar
    spor yaptığım gün 3 kere (sabah kahvaltıyla-spordan hemen önce-akşam yemeğiyle)
    off günde 2 kere kullanıyorum(sabah kahvaltı-akşam yemeğiyle)
    4 kutuyu da bitirince etkilerini yazarım

11. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Yemeklerden 30 dakika once diye yaziyor olmasi lazim kutuda,oyle okudum bi yerde spordan once almanin bi getirisi yok

12. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    sabah baktım kutunun arkasına 1-3 adet günlük kullanım bol su ile yazıyor
    bence burda önemli nokta ürünü protein içmeden önce kullanmak çünkü ürünün protein sentezini arttırdığını biliyoruz
    bu yüzden ben antreman günleri sabah aç karna alıp üstüne whey içiyorum antreman öncesi alıyorum antreman bitiminde hemen whey içiyorum akşam yemeğinden sonra da phase8 içtiğim için akşam yemeğiyle de 1 tane içiyorum
    off günlerde ise sabah wheyden önce aç karna akşam phase8 den önce kullanıyorum
    benim mantığıma göre böyle kullanmak gerekiyor ama daha bilgili fikir verecek olan arkadaşlar varsa yoruma açığım

13. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    Sonuclari bende merak ediyorum.uzun sure kullananlar yorum yaparsa iyi olur.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

14. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    4 kutu bitmemistir ama su ana kadar faydasi var mi ?

15. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    4 kutu bitti 2 hafta önce yazmayı unutmuştum iyi ki hatırlattın ürünün faydasından önce kendi vucut bilgilerimi yazıp ürün hakkındaki tecrübelerimi yazayım okuyanlar da ona göre
    yorumlayıp kullanıp kullanmamaya karar versin
    2008 de bu spora gayet amatör bilinçsizce başladım(2,5 saat vg antreman beslenme rezil ögrenci evi bilgisizlik vs..) 2011 de askere gidene kadar böyle devam etti
    askerden 98 kg geldim (bu arada şu an yaş 26 boy 1,88 kg 88 bf %12 tahmini) 2012 den bugüne forum ve yeni tanıştığım hocalalarım sayesinde bilinçli olarak bu sporu yapıyorum (supp kürlerimle birlikte)
    yani anlıycağınız bünye 2 yıldır supp kullanımına alışık o u yüzden üründen aşırı bi sıçrama steroid etkisi beklemedim

geleyim ürünü kullanıma ilk kutuyu on/off gün farketmeksizin günde 3 hap kullandım ana öğünlerle birlikte(aşaıdaki linki dikkate alarak kullandım)
    Spinat Extract Nasıl Kullanılır | Spinat Extract Kullanma

fakat ilk kutu böyle heba oldu hiçbir etki göremeden daha sonra
    Spinat Extract İftiraları ve Beta-Ecdysterone Kürü aynı sitede bu makaleyi okuduktan sonra
    elimde kalan 4 kutuyu makalede yazan biçimde kullandım (kilomu baz alarak günlük4-5 tane off gün 4 on gün 5 )
    bunlarıda on gün de sabah kahvaltı 1 hap öglen 1 hap spor sonrası wheyle 1 hap gece yatmadan 2 hap(sabaha karşi testo salgılandığı için)
    bu kullanımın etki etmediğini söyleyemem normalin üstünde bi libido artışı ve sırtta ensede kıllanma yaşadım yan etki olarak
    kutu bitince ölçüm yaptım omuzlarımda (aslında hiç huyum değildir sadece aynadaki görüntüyü referans alıyoru kendime)
    hocam kutuya başlamadan önce 122 olan omuz genişliğim 124 çıktı (spinatı kullanırken protein alımımı 24 gr artırdım fazladan 1 ölçek phase8 ile bi ölçek günde 2 kere ara öğünlerde)
    sözün özü ürün etkili mi bana sorarsanız etkili ama çok üst düzey bi etki beklemek anlamsız
    bi daha kullanırmıyım bence gereksiz pahalı kullanmam çünkü tam etki görmek için 4 kutu yetersiz 8-10 kutu kullanmak lazım kesintisiz oda fazla maliyet
    kullanmak isteyenlere tavsiyem bence ürün supplementlere yeni başlayanlar için ideal olabilir ama 2-3 yıldır bu sporu bilinçli yapanlara fazla etki göstereceğini sanmıyorum
    çok uzun yazı oldu ama umarım kafasında soru işareti olanlara bi yardımım dokunmuştur..

Tevfik, zafer_zaferoglu ve fRaNtiCBjK bunu beğendi.
  16. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Tesekkurler tecrubeni paylastigin icin

17. daekmean

daekmean Üye

Beğenileri:
    289
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Istanbul
    Zaten anlattiklari kadar bir urun olsaydi suan yok satarlardi :) oguzhanin anlattiklarina gore gereksiz bir takviye. etkisi kanitlanmis gh max veya tribulus tavsiye ederim .

18. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba ürünün bir faydasını gördünüz mü acaba ?
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Haziran 2015 ---
    teşekkür ederiz paylaşımın için
    teşekkür ederiz paylaşımın için bnde almış bulundum ama etkili kullanım için 80 kiloyum nasıl bi yol izlememi tavsiye edersin beslenme ve diğer supp ler ile kullanımı açısından
    whey protein tozu sıvı amino creatin hardline bcaa komplex ve glutamin bunlar ile birlikte kullanımı için tavsiyen nedir acaba ?
    teşekkür ederiz paylaşımın için bnde almış bulundum ama etkili kullanım için 80 kiloyum nasıl bi yol izlememi tavsiye edersin beslenme ve diğer supp ler ile kullanımı açısından
    whey protein tozu sıvı amino creatin hardline bcaa komplex ve glutamin bunlar ile birlikte kullanımı için tavsiyen nedir acaba ?

Son düzenleme: 19 Haziran 2015
  19. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci

3 mesaj üstte detaylı anlattım zaten

ayrıca kulanımı ile ilgili link te mesajta mevcut

supp konusunda seni yönlendirmek yanlış olur kişinin antreman beslenme alışkanlığına göre değişir.

en iyi kendin tayin edebilirsin hayat düzenine göre

20. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    3 kutu sipariş ettim geldi .
    Dediğiniz şekilde sabah öğlen spordan sonra 1 er tane akşam yatmadan da 2 tane olarak kullanmaya başladım bugün ölçü aldırıcam önceki aylardaki gelişimim yavaşladı diyebiliriz. bakalım etkisi var mı 1 ay sonra en kötü 2 haftaya belli olur =)

Sayfayı Paylaş