Sosyallik (Okumadan Geçmeyin Sevgili Forum Kardeşlerim)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Dr.Science tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    senin dediğin farklı bir durum örneğin vg sitesindeyiz madem ondan örnek verelim 2 haftada çok kanatlarım gelişti 3 ayda rambo gibi oldum yada kızlar vücuduma ayılıp bayılıyor diyenler doğru komik duruma düşüyorda yabancı dil biliyomusun diyen birine evet biliyorum demek kendini övmek değil bence

2. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Ben niye dikkat çekmeye çalışayım ?
    Dikkat çekmeye çalışsam bende burada övünürdüm şunda çok iyiyim bunda böyle iyiyim yalanları saydırabilirdim. Dikkat çekmeye çalışsam gitar çalmayı bilmiyorum diye niye belirteyim ? Biliyorum diyebilirdim demi :)
    Bölümde ki diyor ancak hangi bölüm okul filan belirtmediği için ve şuan forum çerçevesinde olduğumuz için ben bu bölümü algılıyorum.
    He bu arada çok iyi bildiğimi belirttim ancak ben bu forumda en iyi yabancı dil bilen bir kişi olarak belirtmedim kendimi. muti5757 avustralya doğum 11 yaşına kadar orada büyümüş benden daha iyi ingilizce konuşacağı belli ancak yinede kesin konuşmamak lazım demi. Bu yazdıklarımda dikkat çekmek veya kendimi övmek gibi bir cümle geçiyorsa nerede yazıyorsa söylede bende bileyim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:11 ----------

Katılıyorum :) Zaten yorumumda da belirttim biliyorum ancak benden daha iyi bilen ille biri vardır bence daha vardır bilen arkadaşlarımız. İngilizcem iyidir ancak 11 yaşına kadar avustralya'da yaşamışsın anadilin gibi konuşman normal kesin konuşmayayım ama benden çok daha iyi ingilizce konuşursun gibime geliyor :)

Son düzenleme: 8 Temmuz 2013
  3. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Forumdan bahsetmiyorum tabiki, bölümdeki derken üniversiteden bahsediyorum ki hoca söylemişti zaten bunu da :)

Kendini övme olayına gelince bu konuda bunu yapmak zorundayız kimse bizi tanımıyor şunun şu özelliği çok iyi şu yeteneği çok iyi diye kimse kimseyi övemiyor o sebeple kendimiz yazıyoruz, benim yazma amacım da sporun bana getirdiklerini belirtmek ve başkalarını da teşvik etmek niyetimiz iyi olmasa niye yazayım adamlar vay anasını ingilizce iyiymiş pc iyiymiş diye konuşsa ne olur konuşmasa ne olur bununla beraber başkalarının spora başlamasının da faydası bana değil kendilerine oluyor.

Son düzenleme: 9 Temmuz 2013
  4. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Şıp sevdiyim cut.

5. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    eger o isden zevk aliyorsam, elimden geldigince en iyisini yapmaya calisirim. 14-15 yaslarinda Web-Grafik Tasarim basladim. Sonra ilerki yillarda cok gelistirdim. Lisedeyken baya pro. Web Tasarim yapip satiyordum. Birakali 1 sene oluyor. Yaptigim is zevkliydi. Ama fazla cevre olmadigi icin Kabak tadi vermeye baslamisdi.

Ondan sonra VG hayatima girdi. Elimden geldigince en iyisini yapmaya calisiyorum.

Kitap, Siyaset ve Sanat vb. ilgim yok

Ingilizcem bu arada kötü'dür. Bitek Almanca bilirim, oda dogma büyüme Almanya oldugu icin :)

Toplum icinde fazla konusmam. Genelikle soru soruldugu zaman konusurum :)

Son düzenleme: 11 Temmuz 2013
  6. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Düşündüm de benim yok he harbi. İyi mi kötü mü bilemedim bi an:confused:

7. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara nacizane tavsiyelerim:
    diksiyon kursuna gitmek kesinlikle çok önemli olduğunu düşünüyorum(bununla ilgili kendimce planlarım var)
    felsefe kitapları okumanızı tavsiye ederim (belli bir zaman sonra çok farklı açılardan resime bakabiliyorsunuz)
    imkanı olan arkadaşlarıma work and travel ve erasmus yapmayı tavsiye ederim
    buda bana olsun :) uzun zamandır yapmayı planladığım birşey mızıka çalmayı ve haka dansını öğrenmeyi istiyorum ama bakalım
    psikoloji edebiyat tarih mitoloji forumları (ilgilendiklerinizi) takip etmenizi
    sosyal sorumluluk olarak gördüğüm tema ve kızılaya üye olmanızı tavsiye ederim
    he son olarak henüz sudoku çözmediyseniz bir an önce başlamınızı tavsiye ederim(hastasıyız)
    herkese gelişmiş kafa ve vücutlar dilerim.
    saygılarımla.

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    her konuda kendimizi geliştiremeyiz elbette bu mümkün değil ömrümüz yetmez hem ne güzel demiş Bruce Lee öğreneceklerimizin sonsuz olduğu dünyamızda üstad kelimesine inanmam ama 2-3 konuda uzman olunabilir bir kere artık İngilizce öğrenmek zorunlu duruma geldi iyi iş bulmada neredeyse zaten tüm dünyada en önemli dil durumunda onun dışında bence herkes bir sanat dalı ile hobi olarak ilgilenmeli siniri stresi alıyor

Sayfayı Paylaş