Son zamanlarda site neden bu kadar durgun?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve smltncr tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bence herkez yine sitede ancak izleyici modunda fazla yazmıyıp sadece okuma modunda mesela benim gibi :)

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Türkiye'de vücut geliştirme sporunun gelişimine ve spor bilincinin oluşmasına katkı sağlayan en önemli ve önde gelen oluşumlardan biriyiz.
    Öncelikle herkesin bunun bilincinde olması lazım.

O nedenle yaptığımız her türlü çeviri veya makale paylaşımı Türk vücut geliştirme sporunun ve sağlıklı gençliğin gelişimine katkı sağlıyor.
    Bundan emin olabilirsiniz.

Yaptığınız veya yapacağınız çeviriler, makale ve bilgi paylaşımları, ve yapıcı her türlü paylaşım sadece forumumuza değer katmıyor.
    Türk sporcusunun ve Türk vücut geliştirme sporunun gelişimine çok ama çok değerli katkıda bulunuyor.

O nedenle lütfen yapıcı paylaşımları veya paylaşımlarınızı küçümsemeyin.
    Belki farkında değilsiniz ama, ülkemizdeki sporun ve bilincin gelişmesine çok önemli yarar sağlıyoruz hep birlikte.

smltncr, diez, slymnasye ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    forumdaki en büyük hedeflerden birisi de, çeviri yapıp blgi yelpazemizi artırmak. modlar ve adminlerimiz bu konu üzerine çok düşmek istiyor. çeviri yapmak özellikle dikkatlice bu konu üzerine yogunlaşmak cok emek istiyor. hepimizin vakti oldugunda biraz da olsa bu konu üzerinde yogunlaşalım. sadece bilgiyi almak yetmiyor, biraz da bizlerin sunması fedakarlık yapması gerekir. ancak böyle büyürüz ve vicdanen rahatlarız.

bunların dışında, sadece çeviri olayında iş bitmiyor. kaliteli yorumlar, boş mesaj niteliginde olmayacak yazılar, kaliteli ve düşündüren başlıklar vs bunlar cok daha önemli. forumun durgun olmasının en büyük nedeni, cogu arkadasın hep beginner seviyesinde başlıklar açması. bunlar olacagına hiç başlık açılmasın cok daha iyi olur. her kafanıza takılanı başlık olarak açmayın, önce düşünün, yorumlamaya çalışın sonra iyice takıldıgınızda sorun. burası basit platformlar gibi mikro soruların oldugu yer olmamalı. nitelikli üye olmaya çalışan ve sorularıyla düşündüren bir üye toplulugun barındıran bir yer olmalı. kısacası, önemser misiniz bilmiyorum, ama basit başlıklar açmayın arkadaşlar, bunlar seviyeyı cok altlara çekiyor. özeleştri yapmadıktan sonra ilerleyemeyiz. bunları genel olarak söyledim.

donnie_brasco, TuGhAn, bonatschi ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  4. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Konu ile ne kadar alakası var bilmiyorum ama,
    Forumda gerçekten çok kaliteli ve düşündürücü ,bilgilendirici çok önemli yorumları olan
    Karasan'ı uzun zamandır hiçbir mesajını görmedim,
    Kendisinden haber alan oldu mu ?
    uzun zamandır yok çünkü.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    aslında burakula01 sen de uzun zamandır yoksun..

bundan sonra uzun süre kaybolanlara ceza vermek lazım arkadaşlar :)

6. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Bence de :D Eski başlıklara bakıyorum da bazen, güzel yazıları yorumları olan ve hatta özel üyelik almış birçok eski değerli üye foruma uğramaz yazmaz olmuşlar... :)

7. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Doğrudur,
    Son zamanlarda pek giremedim,
    Ama kişisel bir meraktı,
    Karasan bayadır yok , herşey yolundadır umarım.

8. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    zigboy a katılıyorum..uzun süredir forumu takip eden birisi olarak eskiye nazaran biraz fark var gibi..karasan, eyeseeyou, masteer gibi üyelerin mesajlarını sabırısızlıkla beklediğimi hatırlıyorum...
    tabii ki şimdi de oldukça kaliteli bilgi birikimi yüksek üyeler var..(d.wolf, guardbody, diez ve aklıma gelemeyenlerden özür dileyerek)..sanırım önemli olan yeni üyeleri belli bir bilgi sınırına getirmek..

SEZER YZL ve smltncr bunu beğendi.
  9. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    aslında forumumuz su anda bıle bu ulkede essız fakat karasan gıbı bır uyenın forumu terketmesı herkesı uzer cunku onun gıbı buyuk bır vucutgelıstırme tarıhı bılgısıne su anda kımse sahıp degıl bu forumda o yuzden bende dıger uyeler gıbı karasanın yazılarına ozlem duyuyorum

okankut bunu beğendi.
  10. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    siteye gireli 15 dk oluyor sanırım baktığım başlıkların yarısı kilitli zaten başlığa bakıyorum son msj yazana bakıyorum son msj adminse kesin kilitli diyorum ve aynen doğru:)
    bunca zaman o kadar şey paylaşılmış ki bizim gibi uzun zaman girenler artık giriyor aradığı bi şey varsa buluyor okuyor bir kaç başlığa bakıyor bazen yorum yazıyor çıkıyor.
    ben kendimi acemi buluyorum hala öğrenicek çok fazla şeyim var ben gibi üyeler öğrendiği 3-5 şeyle yeni gelenlere bi şeyler vermeye çalışıyor profosyenel bir katılım yok başlıklara baktıkça benimde içim daralıyor benim bile ezberlediğim sorular ki bu işin içinde senelerini vermiş olanlar ne yapsın, sanırım bir kısır döngü oluşuyor.
    Naçizane bir fikir olarak sitede haftanın sorusu diye bir kısım oluşturup burada bilgili kişilerin sorduğu sorularla site canlanabilir diyorum yanlız soruları benim gibi acemiler sormamalı:)

smltncr, slymnasye, TuGhAn ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Forum durgun evet çünkü yazın define olan tatile :D neyseki kış geliyor (ki geldi) bulk döneminde çağalır ortam :)
    Çeviri konusuna bende katılıyorum. Ama birde herşeyi dışardan beklememek gerektiğini düşünüyorum bilimsel olarak üniversitelerdeki bir çok prof. yada doktorlardanda bilgi alarak siteye eklemeler olsa çok güzel olur. Bi grip aşısı vurulayımda kas erimesi geçiyor rolleri yapıp doktora başvurayım sorularımıda sorarım o bölümdeki doktara sizinde sorularınız varsa listeleyelim :D:D

Son düzenleme: 24 Eylül 2009
  12. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Kış geliyor sitede bir canlanma olur diyorduk sanki dahada durgunlaştı 2 gündür aynı şekilde duruyor nerdeyse.:eek:

13. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen gün eski başlıkları gezerken site içerisinde En iyi vucut kimin? gibi bir anket vardı ve site üyeleri kendi fotoğraflarını koyuyorlardı. Tekrar böyle şeyler yapılabilir bence.

14. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Ben uzman değilim. Her konuya yazacak cevap bulamıyorum. :)
    Üşengeçlik var aslında. Bir oyun indirdim bilgisayara. RPG tarzı oyunları bilirsiniz. Karakteri geliştireceğim diye diğer şeyleri unutursunuz. :)

15. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Knight Online tarzı bir oyundan bahsediyorsun sanırım.
    O tür oyunlar bağımlılık yapıyor fazla etkisine kapılma. :)

16. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Aman aman, 4 yılımı mafettim o oyunla.. Eğer o oyuna başladıysanız çok geç olmadan bırakmanızı öneririm

17. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hiç sormayın bende bir ara travianda uzun yıllarımı kaybetmiştim. son olarak s2 de tüm birliklerin başkanıydım. tam bela oyundu gerçi wow kurduk ta hiç değilse emek boşa gitmedi :)

18. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Oo ko mu dedi biri :D 80lvl ban yedikten sonra bir daha bulaşmadım tavsiye de etmem :p

19. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Bende 2 yıl hastası olmuştum o oyunun üzeinde milyarlık itemleri soyulunca bende bıraktım bir dahada yüzüne bakmadım şimdi düşünüyorumda iyikide soyulmuşum.Soyulmasaydım o oyunu bırakmam mümkün değildi.O zamanlar o oyun yüzünden hayatımın hiçbir düzeni yoktu doğru düzgün yemek bile yemezdim gece 4 lere 5 lere kadar başından kalkmazdım.Çok kötü bir oyun çook.

okaaan bunu beğendi.
  20. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Abartmadıktan sonra mesele yok değil mi? Keyif almak önemli. Yaşam amacı olmamalı oyunlar. :)

Sayfayı Paylaş