Sol triceps zayıflığı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Berkthagar tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    Selam dostlar,tam 8 aydır spor yapmıyorum..Haziranda bir hamlık döneminin ardından evde kendi ağırlıklarımla çalıştığım zaman antremandan sonra gene sol tricepste norlmalde olmaması gereken bir acı hissettim,1 hafta gibi bir süre sonra geçti bu acı ve bende bunu bahane edip temmuza kadar ağırlığa dokunmadım.temmuzda gene bir hamlık sürecinin ardından salona başladım ve ilk antremanın ortasında cable push down yaparken sol tricepsimde bir acı hissettim ve hareketi tamalayamadım.oraya dokununca veya gerdirince hissettiğim acı hafifleyerek 2 haftaya yok oldu.Motivasyonum bozuldu ve ünv. sınavını da düşünerek bbyi bıraktım.yaklaşık 15 kilo aldım 8 ayda ve tekrar spora başlamak istiyorum.Ama gene aynı sebepten düzenim bozulacak diye korkuyorum.Sizce bu ne olabilir veya hangi doktora göstermem lazım bunu?

2. anemik

anemik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bende 7 ay gittim.ayrıldım gene gittim gene bıraktım öss var hemde sakatlık yüzünden.
    Acı hissetmen normal değil diye biliyorum.ilk önce bi doktora başvur.Acı hissetmek birçok sebebe cıkıyor.Genellikle bi anda ağır girmek ve ısınmadan girmekten oluyor.cok hafif kilolarla evde 1 ay filan bi calış gene oluyorsa biraz daha profesyonel birine bakarız.

Berkthagar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş