Sol Omuzum sürekli kütlüyor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve BurakOnderUslu tarafından 21 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BurakOnderUslu

BurakOnderUslu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar 6,5 aydır sporla uğraşıyorum özellikle dumbell ile ön omuz çalışırken sol kolumu yukarı kaldırıp aşağı'ya doğru indirirken omuzum kütlüyor hem ses geliyor arada bu batmada yapıyor acıyor dumbell'i yere atasım geliyor Şınav çektiğimde ise omuzum kütlüyor. Sağ kolumda'da hafif bi ağrı oluyor ama Sol kolum gibi değil kireçlenme gibi bir şey var sanki kütletmeye çalıştığımda kıkırdak gibi bir şey hissediyorum. Spor'u bırakmak istemiyorum sol kolumdan radius kemiğim kırıldı platin takılmıştı çıkarıldı artık o sürede 1 hafta kolumu haraket ettiremiyordum o zaman mı kireçlendi bilmiyorum ne yapabilirim sizce nedir? :( Ne önerirsiniz?

CagatayGirgin bunu beğendi.
  2. CagatayGirgin

CagatayGirgin Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Yumurta kabuğu zarı tüketmeni tavsiye derim. Yumurtayı haşlayıp soyduğunda kağıt gibi bi tabaka olur üzerinde onları genelde kabukla soyarsın veya bazen yumurtanın üzerinde kalır. O zarı kesinlikle atma. Hergün tüket bunu 20 günde etki etmeye baslar bende öyle olmustu. İstersen internette bikaç arastırmaylada ulasabilirsin bu bilgilere

BurakOnderUslu bunu beğendi.
  3. BurakOnderUslu

BurakOnderUslu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim :)

CagatayGirgin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş