Sol göğsümde ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve bedo9891 tarafından 11 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bedo9891

bedo9891 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Iyi günler sevgili bodyforumtr üyeleri
    Ben 1 senedir bb çalışıyorum 2 ay aradan sonra yeniden başladim 1 aydır devam ediyorum beslenmemi yavas yavas mükemmel hale getiriyordum antrenmanlarim mükemmel gecmeye baslarken 2 gündür sol göğsümde tam yerini belirleyemedigim bir agri çarpıntı oluyor nefesim yetmiyormus gibi oluyor bu nefes sanki psikolojik olduğunu düşünüyorum çünkü düşününce nefes darlığı oluyor ama bu ağrı artık az yorucu iş yapsam bile kendini gösteriyor aranizda bu ağrıyı yaşayan biri varmı diyr konuyu açmak istedim sporada ara vermek istemiyorum çünkü vücudum cidden verimli sonuçlar vermeye başladı yorumlarınızı bekliyorum

2. 0xhex

0xhex Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bilader bu ciddi bişey damar tıkanıklığından tutta kalp ile ilgili bir hastalığa bağlı olabilir direk bi kardiolojiye görün

3. balozgur

balozgur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    panik yapma,her göğüs ağrısı kalple ilgili olmuyor banada oldu göğüs kafesi kasları zorladıgım için nefes darlığı yasadım bi süre sonra geçiyor ağrı kesici kullanabilirsin

4. cem baştürk

cem baştürk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    gögüste hava sıkışması diye bi hastalık var adını hatırlamıyorum böyle gögüsüne bıçak saplanır gibi olur cigerin su toplar tüp takarlar tedavi için antremanda agır çalışırken nefesini ayarlamamaktan olabiliyor.dikkat et ben baya 10 gün yattım sıkıntııı

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Buradan cevap bulabileceğin bir konu değil bu, doktora git.

Sayfayı Paylaş