SokakKavgası-Parmak kırma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CrımınalBiceps tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    >>> Psikolog şimdi yaptığın oldumu Abi Çocuk Nası tersten okuycak Onu :D

2. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    millet nelerle ugraşıyor hayrete düşüyorum bazen :) 2010 başkentinde insanlıgın medeniyetin kültürün beşiginde :) kavga parmak kırma filan :)
    bill gatesin yumruklarıyla dövüşerek bi yerlere gelmeye calıştıgını düşünsenize ne komedi olurdu :D
    sporu kendinize saygınız icin yapmanızı tavsiye ederim . bu devirde hayvanlar bile kavga ederken ayırıyorlar :) herkese spor dolu günler dilerim .

gameover, ossgun ve plevne_murat bunu beğendi.
  3. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ben kendimizi korumak için parmak dirençi geliştirmek için egzersiz istiyordum okaann derdimi anladı ancak diğerleri okumadan atlıyor direk
    biraz daha dikkat rica ediyorum arkadaşlar lütfen!parmağımı kırmaya çalışan birine direnmekten bahsediyorum.

4. _emre_

_emre_ Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar parmak ve bilek güçlendirmeyi sadece egzersiz olarak düşünün. sokak kavgası vs şeyler için parmak, bilek, kol, göğüs çalışmanın hiç bir manası yoktur. eğer spor yapıyorsanız kendi sağlığınız için yapın başkasını sağlığından etmek için yapmayın. söz konusu parmak kırmak (veya herhangi bir kemik kırmak) kasten yaralama suçunun nitelikli halini oluşturmaktadır. BİLGİNİZE!!!

5. plevne_murat

plevne_murat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    internet
    parmaklar üzerinde şınav çekmek birazda olsa onları güçlendirir

6. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    moqqlass:millet nelerle ugraşıyor hayrete düşüyorum bazen :) 2010 başkentinde insanlıgın medeniyetin kültürün beşiginde :) kavga parmak kırma filan :)
    bill gatesin yumruklarıyla dövüşerek bi yerlere gelmeye calıştıgını düşünsenize ne komedi olurdu :D
    sporu kendinize saygınız icin yapmanızı tavsiye ederim . bu devirde hayvanlar bile kavga ederken ayırıyorlar :) herkese spor dolu günler dilerim .

CrımınalBiceps:
    arkadaşlar ben kendimizi korumak için parmak dirençi geliştirmek için egzersiz istiyordum okaann derdimi anladı ancak diğerleri okumadan atlıyor direk
    biraz daha dikkat rica ediyorum arkadaşlar lütfen!parmağımı kırmaya çalışan birine direnmekten bahsediyorum.

_emre_:arkadaşlar parmak ve bilek güçlendirmeyi sadece egzersiz olarak düşünün. sokak kavgası vs şeyler için parmak, bilek, kol, göğüs çalışmanın hiç bir manası yoktur. eğer spor yapıyorsanız kendi sağlığınız için yapın başkasını sağlığından etmek için yapmayın. söz konusu parmak kırmak (veya herhangi bir kemik kırmak) kasten yaralama suçunun nitelikli halini oluşturmaktadır. BİLGİNİZE!!!

yorumsuz!!!!!!

7. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    bu tür şiddet içerikli konuların bir spor forumuna yakışmadığı düşüncesindeyim.[FONT=&quot]
    [/FONT]

gameover bunu beğendi.
  8. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Var mı çevrenizde yumrukla ile boyun kıran?

9. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    bu yüzden boksor abimiz boxu bıraktı ...

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :

24- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, çözümü bu konular üzerinden veren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş