Slm beyler bi sorunum var bakarmısınız...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve anleyn tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. anleyn

anleyn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beyler ben aranıza yeni katıldım bi sorunum var onu sizle paylaşmak istiorum görüşlerinizi veya önerilerinizi yazarsanız ii olurr...

Ben yaklaşık 3 ayda 16 kilo verdim body e başlamadan önce 120 kg idim ve şuan 104 kiloyum.. 16 kg vermeme rağmen göğüslerim yine normal erkek göğüsüne göre büyük... ama çok yumşak yane demek istediğim büyük ihtimal bu yumşaklık yağlardan kaynaklanıor..

Yaza kadar bu göğüsleri nası eritebilirim, ne gibi ağırlık programı yapmalıyım.?? beyler yardımcı olursanız sevinirim..

Bu arada :

Boy :1.87
    Kilo : 104

2. arnoldd75

arnoldd75 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sağlık Memuru
    Yer:
    Bursa
    anleyn öncelikle şunu belirteyim 104 kiloda göğüslerinde yağ tabakası olduğu için yumuşak olmaları çok doğal, senin amacın öncelikle biraz kilo vermek ve kilo verirken bu sporu yapman ve yeterli protein miktarını alman ve karbonhidrat miktarını azaltman, antreman programına cardiyo çalışmalarını eklemen, çalışırkende setleri 12 tekrarlı yapman gerek, böylelikle yağ yakım hızınıda arttırmış ve alınan kaloriyide azaltmış olacaksın ondan sonra zaten yağ miktarın otomatikman azalacaktır. Göğüsünün üstündeki yağı atarsan merak etme o kadar yumuşak durmayacaklar artık, çünkü altından daha belirginleşek göğüs kasların daha sıkı bir görünüm alacak,, iyi çalışmalar...

3. anleyn

anleyn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    saol hocam , bana program yazarmısınız gittiğim salonda fazla ilgilenmiolarda...

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
  5. anleyn

anleyn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    saol hocam yeniyim bide forumu inceleme zamanı bulamadım kusura bakmayn :D

6. arnoldd75

arnoldd75 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sağlık Memuru
    Yer:
    Bursa
    anleyn forumdaki yeni başlayanlar için olan programı kullanma demiyorum, ama ben biraz daha farklı yaklaşıyorum olaya, önce senin hakkında bazı bilgilere sahip olmam lazım, vücudunu tanımam lazım, gün içinde neler yediğini dahi yazman lazım bana, sonra hangi işte çalıştığını bile sorucam sana, istirahat halindeki nabız sayını öğreneceğim,günde kaç saat uyuduğunu, sonra ölçülerini yazman gerek bana, sonra antreman sırasındaki hissettiklerini yazman lazım bana (örneğin baş dönmesi oluyormu veya kaçıncı hareketten sonra oluyor çünkü ona göre hareketlerini yerini değiştireceğim), yada bel problemi yaşadınmı daha önce yani spordan önceki zamanlarda, sonra varolan astım gibi bi problemin varmı, ona görede senin programını değiştirebilirim, bu iş çok dikkatli yapılması gereken bi iş bana göre, herkese çalışması için yazılan ortak programlarla başladık hep bu spora ama bu sporda çok fazla ayrıntının olduğu zamanla çok iyi öğrendim, mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışırım,

Son düzenleme: 6 Ocak 2010
  7. anleyn

anleyn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam ben öğrenciyim,

sabah 07:00 den 16:00 a kadar okuldayım okula gitmeden önce kahvaltda :
    - 1 dilim ekmek
    - peynir,zeytin...
    - çay veya süt

ondan sonra okula gidiorum okulda saat 13:00 gibi 1 tane cubuk kraker yiorum
    eve geldiimde ne yemek varsa azar azar ama akşam yemeğinde ekmek yemiorum yemeğin yanında yarım kase yoğurt yiorum.. akşam yemeğide 17:00-18:00 gibi gece yatmadan öncede 1 elma veya 2-3 tane mandlina ... bu kadar günlük yemeğim ve bol bol su içiorum..

ne kadar doğru bilmiorum diyetim size göre neleri düzeltmeliyim...
    NOT :herhangi bi sağlık sorunum yok

8. arnoldd75

arnoldd75 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sağlık Memuru
    Yer:
    Bursa
    Öğünlerde biraz dengesizlik var öncelikle öğlen vakti ana yemek olarak çubuk kreker yememelisin, tahminimce bunu kilo vermek için yapıyorsun ama, bu tarz beslenme ile bir yere kadar kilo verebilirsin, ama sonra durur ve çokta sağlıklı değil öğlen yemeğinin yerine geçecek bişi yok beslenmende, öğün sayısını arttırmak gerek, ben üniversiteye giderken beslenme çantam yanımdaydı hep, hehe ilginç olan ilkokulda beslenme çantası götürmemiştim hiç ama kısmet üniversitede bu spora giderkenmiş, sabah kahvaltına protein eklemelisin,

Çok basitçe söylemek gerekirse

Kalkınca :

1 Su bardağı su + 1/2 limon suyu karıştırıp iç.

Kahvaltı:

Süt
    Et
    Ekmek
    Meyve
    Yağ
    Çay,kahve

Ara öğün : 1 meyve

Öğle:

Süt ve yoğurt
    Et
    Ekmek
    Sebze
    Ekmek yerine geçen yiyecekler
    Meyve
    Yağ
    Çay,kahve

Ara öğün: 2 meyve,1 dilim ekmek, 2 kibrit kutusu peynir.

Akşam:

Süt ve yoğurt
    Et
    Ekmek
    Sebze
    Ekmek yerine geçen yiyecekler
    Meyve
    Yağ
    Çay, kahve

Yatarken: 2 meyve,,

Bunlar sadece başlıklar ve genel bi özet, çok daha ayrıntısını sana msn'den word dosyası olarak gönderirim, miktarları, ölçüleri ve bisürü ayrıntı var.

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş