Slimcoffe

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve DeZzA tarafından 12 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DeZzA

DeZzA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    kıbrıs
    Merhaba arkadaşlar televizyonda hergun bu urunun reklamını goruyorum ozelliklerini wereyim size kullanan warsa bu urun hakkında ne duşundugunuzu we kullananlar oneriyorlarmı ben forumda bunu goremedim ben sunaim bari warsa da ben gormedim forumda boyle bir konu ozurdilerim...

Ürün Tanımı[FONT=verdana,geneva]Slim Coffee hakkinda Bilgiler

Slim Coffee ´nin icinde zaten kahvenin icinde dogal olarak bulunan Antioksidan özellikler vardir.Antioksidanlar vücuttaki serbest radikallerle savasmaya yardimci olurlar.Serbest radikaller bagisiklik sistemine saldiran , onu zayiflatan , hastaliklara karsi daha gücsüz kalinmasina ve ayni zamanda daha yorgun ve gücsüz hissedilmesine neden olan maddelerdir.Antioksidanlarsa besinlerde dogal olarak olusan maddelerdir ve vücudumuzda meydana gelebilecek oksitatik zararlari da engellemektedir.[/FONT][FONT=verdana,geneva]Slim Coffee´nin icindekiler :

Garcinia Cambogia :

Istahi keser , sekerin vücutta yaga dönüsmesini engeller,Vücutta yag üretimini tam olarak engeller.

Chromium Picolinate :

Dogal olarak olusmus bir mineraldir.Vücutta bulunan sekerin faaliyetlerini hizlandiracak sekilde calismaktadir.Bu da , vücudun glikoz ve yag metabolizmasina belirgin bicimde yardimci olmaktadir.

Yesilcay Özütü :
    Vücuttaki termegenessine yardimci olur, yag yakma metabolizmasini hizlandirir.

Hoodia Gordonii :

Tamamen dogal bir bitkidir.Hoodia´nin tokluk hissi yarattigi ve istahinizi kapattigi, mide kazinmalarini azalttigi ve daha az yemenize yardimci oldugu gözlemlenmistir.Hoodia beyninizi oyuna getirerek size tok oldugunuz hissini verdigi icin ac oldugunuzu unutur ve herzamankinden daha az yersiniz.

B12 Vitamini
    [/FONT]

[FONT=verdana,geneva]Kullanimi: Bedienungsa[/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Her ögünde 1 fincan slim Coffee icilmesi yeterlidir.[/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Soguk ya da sicak icilebilir.[/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Ilave Cofein icermez.[/FONT]

[FONT=verdana,geneva]200 Gr´lik tek bir kutu gönderilmektedir ve kutularin hepsi aynidir.[/FONT][FONT=verdana,geneva]Bir kutu asagi yukari 1 ay yetebilmektedir.[/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]
    Etkileri :[/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Haftada 3 kiloya , ayda ise 10 kiloya kadar zayiflattigi klinik gözlemlerle kanitlanmistir.[/FONT]

Not :Urunun ozellikleri alıntıdır (http://www.callsell.de/cms/index.ph...product_id=48&option=com_virtuemart&Itemid=21 )

2. sonruya

sonruya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    valla 40 düşünsem forumda böyle bir ürünün konusunun asçılacağı aklıma gelmezdi
    bu tip şeyler genelde para tuzağıdır, hoş bizim animal cutslar lipo 6 larda birçok kiş ide etki etmiyor ya :(

4. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    40düşünsem => 40 yıl düşünsem olacaktı
    mesajım birleştirilmedi? neden acaba
    2 mesajı ard arda atmayı planlamamıştım

Sayfayı Paylaş