1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Skinny fat

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve yasinaspir tarafından 21 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Beyler 1 deneyi devirdim ama yağ yakiyim ya da kas yapiyim diye odaklanamadim ve adam akilli kas kütlesi ekleyemedim. Şimdi 3bin kcal alip düzgün sekilde antrenman çıkartıyorum. Sorum şu bulk yapmaya devam etmeli miyim ? Bide yağ oranim sizce kaçtır oturunca katlanan bi göbek var. Eki Görüntüle 44021 Snapchat-524694810513818047.jpg Snapchat-6394903865350704089.jpg

2. cysero

cysero Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    1 sene için çok yetersiz vücut çalışmaya devam

3. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Onun bende farkindayim başlıkda skinnyfat yazdim zaten bro. 50 kilo olsam 178 boya göre bende kas eklerdim yiyip icip basip yağ derdim olmazdi ki. Genetik sağolsun

4. cysero

cysero Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Genetik saolsun diyip cekilmek olmaz. 3 bin kalori yiyor ve sonuc alamiyorsan 4 bin 5 bin yapican it gibi calisican oda yetmezse 6 bin. Genetik suan baslangic icin hicbirsey ifade etmez. Duzgun ye sert calis motivasyonunu dusurme

5. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Bu zamana kadar 3bin kcal almadim mesele orda yağlari kafaya taktim hep almam gerekenin altinda aldim. Ilk 1 sene kimseden bisi öğrenemedim ki kendim arastira arastir bi yerlere geldim. Herkes konusuyor şunu yap böyle yap ulan sen benim bedenimi bilmeden ya da bilimsel bisey bilmeden nasil akil verirsin ki. Heo milleti dinlemekten olmadi. Simdi kilo alma hedefli 1 sene gitcem. Sonuc alamamain sebebi almam gereken kalori 2750 iken 2250 2500 en fazla almamdi

6. cysero

cysero Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum gene yillar suren bilimsel calismalar ve olgular var. Tabi seninde haklilik payin yok degil klise tabirle kimine cikolata koklasa yararken kimi bana misin demez. Ama biraz arastirma yapip birazda deneme yanilma yolu ile calismalarin karsiligi sonuc almaman elde degil. Sonucta ben doktor degilim kendi ogrencilerimin hormonal yapisini bilmiyorum. Fakat ogrencilerime verdigim derslerde gerek antrenman gerek beslenme belli basli dogrulari kendime referans alip onun yolunda gittik guzelde sonuclar aldik. Umudunu kaybetme devam

body41body bunu beğendi.
  7. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Yok umudu kaybetmedim çok şükür illa ki bu vücudu doğrultcam. Yağı kafaya takmauip lean bi şekilde 1 sene büyüyeceğim sonra yağ yakarım. Hafif göbeği kafaya taka taka kalori almadim vücut enerji bulamadi kas yakti. Şimdi fullbody ve 3000 kcal 150 gr protein 350 gr carb 90 gr yağ. Bakalim nolcak

8. VeciiPanda

VeciiPanda Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    İnsanların kafa hep kas kütlesi arttırmaya çalışıyor bu forumda çoğunlukla. Sen kendi vücudunu bilen tek kişisin başkası bilemez. Ondan sonra adam der yicen kilo bascan ağırlık arttırcan vs. Öncelikle senin ilk hedefin sanıyorum yağ yakmaktı devamlı düşük kalori aldığın için kasta artış olmadı gayet doğal. Sen öncelikle istediğin yağ oranındamısın onu netleştir kafanda okeyim dersen arttır kalori zaten ağırlık arttırmayada başlarsın kalori artınca baktın kilo yağlanma oldu onu ayarlıcaksın hacimlendikten sonra tekrar bi definasyon yapar fitlersin durumu olay bu.

9. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Dostum sen skinny fat falan degilsin. Kaburga kemiklerin gozukuyor ve karnin duz. Yani hala bulk yapayim mi diye soruyorsun.

2 bulk secenegi var. Allah ne verdiyse yiyeceksin. Hesap kitap yok. Genetigin iyiyse o kadar kaloriyi gun sonunda kasa donusturecek.

Yada kalorini kademe kademe artirip vucudunu olceceksin. 2 haftada bir mesela. Bu sana ideal kalori degerini verecek.

Metabolizma hizini bulacaksin. Yiyecekleri taniyacaksin. Ne kadar antreman yapman gerektigini, kardiyo dengesini vs hepsi oturacak.

1 kilo yag 7bin kalori yapiyor. 7000/30=233. Gunlk kalori fark bu kadar kucuk birsey iste. Deneyerek bul. Max 2 ayda oturur. Bunu da senden baska kimse iyi olcemez. Ne kadar hareketli oldugun, antreman siddetin vs

Ve de kaliteli akilli bir antreman yap.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gondor ve VeciiPanda bunu beğendi.
  10. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    1 saat fullbody idman yapiyorum soyunma odasina girince elim ayagim titriyor bemen basit şeker alıyorum yani o derece yüksek volume ile geçiyor idmanim. Ben 3000 kcal de verim almaya başladım tartı biraz bozuk ama yavas yavas şiştiğimi 1 ay içerisinde yani aynada gözlemledim. Oturdugum zaman göbek çıkiyo zaten ayakta sıkıntı yok kardeşim. Yağ oranim sence kactir? Bulk seneye yaza kadar devam etmeyi düşünüyorum kilo 68 şu an şöyle bi 78 80 e gelmeyi istiyorum. Ara definasyonlarda yapabilirim 1 aylik.

Sayfayı Paylaş