sizkimsınız dıye soran hekezeeeeeeee

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve basoda tarafından 6 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

1. basoda

basoda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    øgrenci
    Yer:
    danimarka-Konya
    "SİZ KİMSİNİZ DIYE SORAN HERKEZEEEEEEEEEEEEEEE BİZ KİRK KİŞİ İLE ÇİN SARAYINI BASAN KÜRŞATLARİZ .BİZ MALAZGİRTE AK KEFEN GİYEN ALPASLANLAR .YA İSTAMBUL BENI ALIR YA BEN İSTAMBULU ALIRIM DIYEN FATİHLER"

iste biz buyuz

2. Guest

Guest Guest

Bu laf artik sökmüyor.

Calismadikca bu laflarla ancak kendimizi avutuyoruz. Artik kilic degil kalem oynuyor. Türküz güclüyüz ama tembeliz. SOn kelime beni yipratiyor. Ama yinede sonuna kadar türkiyeyi ve insanlari övüp iyi taraflarini yabancilara aciklamaya calisiyorum.

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Tembellik konusunda kesinlikle haklısın. Geçmişte yaşayan bir millet olmaya başladık. Çalışıp, kendimizi geliştirip yeni başarılara ulaşmak yerine hep mazimiz ile övünüyoruz. Eh şanlı tarih sahibi olmanın dezavantajı diyelim 8)

4. Guest

Guest Guest

Biz eskiden herseyimizi üzümseyerek bilerek yasarmisiz. Koskocaman Imparatorluk yöneten bir adam YAVUZ SULTAN SELIM, kendi zamaninda ki bizim tr gibi 70 milyon degil, onun belki 5 kati nüfus yöneten bir tek insan zamaninda , 1 sene icerisinde sadece 1 adet cinayet davasi olmus ve tüm yönettigi zaman devresinde sadece 2 tecavüz olayi yasanmis. Sikayet mektubu olarak da sultana sadece halktan 4 mektup gelmis.

Alah askina su koskocaman dünya tarihini arastirin ve sorusturun Hangi ülkede ve hengi irkta ve hangi senede ne zaman böyle bir vakia olmus? yok.
    Iste biz koskocaman ülke yönetirken sanli nesilde yetistirmisiz. Ama o dönemlerde zeki insanlar coktu okuyan ilim tahsil eden insan coktu.

Bugün biz en az okuyan millet olmusuz. Cok egoist ve ben bilirim mantigiyla yola cikan toplum olmusuz. Calismalidigimiz icin ülkemizde gelismeyince tamamen sahtekarliga ve gayri mesru islere yönelmisiz.

Umuyorum ki kisa zamanda bizlerde belli bir konuma geliriz.

5. basoda

basoda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    øgrenci
    Yer:
    danimarka-Konya
    Vay be panzehir sende haklisin ozmanlar bir mektubunan kocaman bir ulke sustran devletiken
    simdi avrup ne derse onuyapiyoruz. haklisin cok tenbeliz insallah bizm cocuklrimiz birsey yapar ve TÛRKIYEYI eski gücüne kavusturur. Danimarka´da yabancilar arasine en biz variz burda amma okuyanimz en düsük

6. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    ULU ÖNDERİMİZİN BU LAFI GERÇEKDEN COK GÜZEL HERŞEYİ ACIKLIYOOO Türk Övün Çalış Güven

7. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    İyi de biz sadece övün kısmını yapıyoruz orda da kalıyoruz.

Sayfayı Paylaş