sizce ne demiş olabilir

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Pısırıkkatil tarafından 24 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar merhaba geçenlerde bir kız mevzusu sormuştum.
    bugün kızın bir arkadaşı ile konuştum (erkek) çocuğu tanırım efendi biridir.direkt sordum kızın karakterini bana dedi işte sigarası var alkolü var.okulda erkekler yüzünden çok olay yaşadı dedi işte erkekler güzel olduğu için çok fazla çıkma teklifi aldı.
    1999 lu olduğu için pek o oturaklılığı da yok vs dedi.seni üzer knk dedi.
    benim merak ettiğim şey seni üzerden kastı kızı ordan burdan toplarsın anlamında yoksa sana bakmaz hatta çıkma teklifi etsen alay eder anlamında mı demek istedi.sizin başka fikriniz vs var mı?
    ve sizce kızdan vazmı geçeyim.

2. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Çocukla tekrar konussana ne demek istediği hakkında en kesini o. 99 lu olup( henüz 19 yaşındayken) erkekler yüzünden çok sorunu olup alkolu falan varsa bence uzak dur da tamamen sevdiysen zor tabi bu.

3. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Sordum ne demek istediğini defalarca dedi knk sen artık anladın.dogru millet de diyor knk elini kana bularsın vs diye.ama gercekten hoslanmistim.bilmiyorum iyice bir bakayım arastirip arkadaşla konusayim.daha ince sekilşe.tek anlamadigim bir insan arkadaşı hakkinda boyle konusur mu

4. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Millet eline kana bularsın falan diyorsa arkadaşı bile böyle diyorsa kız tekin değil uzak dur bence. İnsanlar biri icin durduk yere olmayan şeyleri söyleyip dedikodu yapmaz. Sonuçta üzülürsün muhtemelen kabul ederse bile. O çocuğun dediği belli seni reddeder anlamında değil sana uymaz anlamında. Kız uzun süreli ilişki yapamaz üzülürsün sonuçta demek istemiş. 19 yaş küçük bir yaş o anca 25-30 gibi durulur gibi geliyor

5. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    Kıza iletmeyecek başka kişilere de sorun. Valla şu aşk denilen kavrama keşke zamanım olsa da nasıl bir şey olduğunu gözlemlesem :D Ne demişler İş-Aş-Eş :D

6. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Elini kana bularsın işini o cocuk demiyor.cocugun bana anlattiklarini cevreme sordum adamlar direkt elini kana bularsin knk dediler.
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Ekim 2018 ---
    Baskasina da sordum.dedi ki iyi kiz şöyle böyle vs diye.sonra o cocugun dediklerini sordum o da sasirdi bunlari bilmiyorum dedi.sevgilileriyle cok olay yasamis.

7. Sporcuozden

Sporcuozden Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Vazgeç gitsin :D

8. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Haha cok iyi

9. bdycıcihan

bdycıcihan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Vazzzzgeçççççç :D

Pısırıkkatil bunu beğendi.
  10. Hekatonkheir

Hekatonkheir Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ilk masadan kalkışım, tüm arkadaşlarımın aksine yüzümde hiç ergenlik sivilcesi çıkmıyor diye aralarında hayli havalı olduğum ve elini tutabildiğim ilk kız arkadaşımı da o hava sayesinde edinebildiğim yıllara, ortaokul yıllarına tekabül eder. ondan önce pekala çok defa kalktığım masa oldu ama bahsedeceğim şeyin bir fiziksel eylem olmadığından birazdan bahsedeceğim.

nuran güzel kızdı. çabuk kuruduğu için sık sık selektör yaptığı boncuk gibi siyah gözleri ve her otuz saniyede bir sağ elinin işaret parmağıyla sağ kaşını iki sağa bir dola kaşıma tikiyle aklımı başımdan alıyordu. sınıf maçı yaparken çektiğim şutun suratında patlamasıyla apartopar götürüldüğümüz müdür muavini osman hocanın odasında tanıştık. onun burnuna tampon yapılıp benim tokatlanmamla başlayan ilişkimiz tam iki ay sürdü.

bittiği günü daha dün gibi hatırlıyorum. sınava gireceğiz kalemim yok. koştum yanına bana kalem ver dedim. bunu veremem deyip elindeki kalemi koydu masasının üstüne. iki kolunu ve kafasını çantasının içine sokup başladı yedek kalem aramaya. zil çalmış herkes sınıflara girmiş hocalar geldi gelecek nuran çantanın içinde sondaj yapıyor. ya sikerim şimdi kalemini de yedeğini de deyip koştum kendi sınıfıma. kalemim yok diye bir ton azar işiterek girdiğim sınavdan o moral bozukluğuyla ancak üç soru yapıp çıkabildim. akşam da nuran’ı beklemeden bastım eve gittim.

ertesi gün sınıf kapısının önünde karşılaştık. beni görünce koşarak içeriye girip yerine kuruldu. geçtim oturdum yanına, konuşmaya başladım. ne dediysem kar etmedi. ağzından tek kelime çıkmadı. şirinlik olsun diye uzanıp elini tutayım öyle gönlünü alayım dedim onun daha evvel onlarca kere bunu yapmasına müsaade edip meseleyi uzatmamış biri olarak. tam parmaklarım dizinin üstünde duran eline temas edecekti ki birden çekti bu. altımdaki sıra yanardağ olsa da ****** patlasa o kadar zoruma gitmez, canım yazmazdı. o öfkeyle kalkıp bu sefer de sikerim küfürünü de kaprisini de dedim. kalemi alamadığım günkünden daha hızlı adımlarla sınıfı terkettim.

üç ders sonra sınıfın önünden geçerken şöyle göz ucuyla bir bakayım dedim. hala aynı yerinde, aynı biçimde, aynı ifadeyle oturuyordu.

sonraları birbirimizi çok kez görsek de hiç konuşmadık. her karşılaştığımızda ben göreyim diye kırk takla attı ama görmezden geldim, o yokmuş gibi davrandım. bir zaman sonra da ne kadar gözümün önünde durmaya çalışırsa çalışsın benim için okuldaki demirbaş eşyalardan hiçbir farkının olmadığını anladım.

sonraki hayatım da bu paralelde devam etti. şu yaşıma geldim her şey değişti bir bu baki kaldı. hep masadan kalkan oldum ben. ne kaprisin, ne pazarlığın, ne de kabahati silah edinip karşısındaki insanı palazlanmaya gayret edenlerin yeri olmadı hayatımda.

çünkü masadan kalkmak bir çizgi bir tavır sahibi olmayı gerektirdi, biliyordum. masada kalmaksa insani ilişkilere tüccar mantığıyla bakmayı.

işte bu yüzden hiç masada kalan olmadım. sende öyle yap ; masada kalan olma :)

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Aralık 2018
  11. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Reisss.zaten o kizin kizi biraz uzaktan takip ettim.bana göre degil.her hafta baska bir erkek dostu ile okula geliyor.bir kizin erkekler ile bu denli samimi olmasi hos degil

12. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    Güzel şarkı bence, sence ?

Pısırıkkatil bunu beğendi.
  13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.825
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.825
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Arkadaşlarım lütfen yazdıklarıma dikkat kesilin..

Forum sadece erkeklerin takıldığı kahvehane benzeri bir platform değil ve sosyal medya hiç değil..kadın üyelerimiz var ve üslubun korunduğu bir platform hala..
    lütfen sosyal medyada edindiğimiz üslubu, kelimeleri vs buraya taşımayalım

küfür, ahlak dışı ve cinsel içerikli mesaj paylaşımı mutlaka ban alacaktır..

Sayfayı Paylaş