Sizce kadınları itici yapan detaylar neler?

Konusu 'Kadınlara Özel - Güzellik' forumundadır ve Natalie))) tarafından 23 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Natalie)))

Natalie))) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Diyetisyen ve Beslenme uzmanı
    Yer:
    İzmir
    dün olan bir olayı sizle paylaşmak istiyorum. Çünkü fikirlerinize ihtiyacım var! arakadaşlarla sohbet ediyoruz yakın bir arkadaşım sonradan geldi katıldı sohbete. makyajı aşırı abartmış yani şöeyle diyim fondoteni katman gibiydi. neyse o gidince arkasından "işte bu kızda makyajın suyunu çıkarıyo" falan gibi yorumlar yaptı diğerleri. Sizce yakın arkadaşımı uyarıyım mı işte biraz az yap gibi, çok da kırılgan bir kız ne yapsam bilemedim..

2. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Millet dogru diyor.her seyin seyin olculusu iyi

Oğuz Yücel bunu beğendi.
  3. Mennisiah

Mennisiah Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Milletin ağzı torba değilli büzesiniz hanımefendi. İnsanlar fesattır neden böyle birşey dediklerini bilemezsiniz. Belki güzel gördüler kıskandılar belkide gerçekten makyajı kötüydü. Bence uçan kuşun kanadını kırmayın. Alıngan olduğunuda belirtmişsiniz arkadaşınızın :)

tacettin ark bunu beğendi.
  4. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    çocuk olmaları.

5. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Başlık ile konu içeriği farklı. Bahsettiğin olayda ise, kimsenin birisinin arkasından konuşması hoş değil hele arkadaş ortamında alay edercesine. Arkadaşını incitmeden uyarabilirsin. Hangimiz hatalar yapmadık ki iyi gorunmek uğruna? ben bile erkek halimle daha güzel gorunebilmek adına komik duruma duştuğum çok oldu :)
    Arkadaşlar asıl böyle durumlarda belli olmalı bence. Birbirlerinin hatalarını ortmeli, o haliyle kabul etmeli veya kırmadan uyarmalı.

6. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Kendi hayat felsefem:
    Yemişim insanları kendim neyi güzel buluyorsam onu yaparım ama gerçekten yapıcı eleştirilerde bulunan insanların sözünü oturur analiz ederim.
    Yapıcı olmayan eleştirilerde:

derim.

Eğer diğer insanların dış görünüşüne ne diyeceğine çok takan biriyse ona uyarmak değilde "kanka şöyle yaparsan daha güzel olur" gibisinden anlat ve göster.(Veya "erkekler bundan daha çok hoşlanıyor" da diyebilirsin :D )

7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    gereksiz havaları,ortam meraklı olmaları,sadık olmayıp sürekli değişik erkeklerle takılmaları.

8. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    sakız çiğneyen, abartılı gülen , kıyafette dekolteyi fazla kaçıran kadını itici bulurum.

9. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kadinlarin itici davranislarimi ? valla bana hep kendileri yaklastiklari icin oyle bir kavram bilmiyorum ben :D

10. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Aşırı makyaj ve aşırı makyajdan başka suratlara bürünmeleri, doğal güzellik her zaman iyidir

11. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim oda senle alakali bisey sen kizi tutamiyorsan oda başkasiyla takilir yani :D benim niye basima gelmiyor cunku temkinliyim :D

12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Şüpheli tipleri hayatıma almam bende , genel anlamda söylemiştim gördüğüm tiplemeler üzerine :D

13. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Sen yine de dikkatli ol :)
    Şu ana kadar 6-7 farklı işyerinde çalıştım. Çinde bir elektronik firmasında, Amerikada özel bir kolejde ve üniversitede ayrıca Türkiyede 3-4 farklı işte. Hepsinde de çok ilginç şeyler gördüm. Karısının iplerinin elinde olduğunu söyleyen erkeklerin eşlerinin, iş yerlerinde başka kişilerle fingirdediğini sayısız kez gördüm.
    Bazılarını tesadüfen ben yakaladım. Karısının kendisine bağlı olduğunu söyleyen bir arkadaşım vardı. Onun eşini başkasının kucağında gördüm maalesef. Tabi ona bahsetmedim, o eşinin ona sadık olduğunu bilsin, ailesi dağıtmayayım, diye bahsetmedim, çocukları vardı , bana düşmez dedim. Bir değil on değil, o kadar çok farklı şey gördüm ki.
    Benim yakın bir arkadaşımda, iş yerinde 3 evli bayanla gizli gizli buluşup sevişti. Bu kadınların
    eşleri ise, iş yerlerine geldiklerinde bu kadınlar arkadaşımla karşılaştıklarında , "nasılsın kardeşim " diyorlardı(İnsan seviştiği adama kardeşim der mi ya:),sırf kocalarının aklına şüphe gelmesin diye yaptıkları işe bak)
    Anladım ki, Türk kadını, Çinli kadın, Amerikalı kadın fark etmiyor. Kadınların çoğu, izlenmediklerinden emin oldukları an yapacaklarını yapıyorlar.

Yani, hayat göründüğü gibi değil. Ve sandığımız gibi ipler çoğu erkeğin elinde değil. Onlar öyle sansa bile...

bthn_ylmz bunu beğendi.
  14. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim adam ariyorsa kadin baskasiyla beraber iken telefonu acamaz temkin derken ondan bahsettik surekli ararim iste olsun patron olsun isterse mudur olsun o telefon acilacak ben ansizin canli yayin acarim o telefon caldigi an aninda tuşa basilir ansizin ziyarete giderim surekli baskin tarzinda cevresine kendimi tanitirim ozellikle ona dusman olan ve onu sevmeyen kisilere cunku onlar dost degildir en ufak acik yakalarsa aninda soyler. aşkim patronun yanindaydim acamadim aşkim işlerim yoğun bugun kendim gelirim aşkim suan acamam mesgulum tarzinda laflara sende anlayisla karsiliyorsan aldatilma ihtimalin.var ha yargisiz infaz yapmamak lazim belkide gercektir ama aldatan biri bunlari kullanir kullanmak zorundadir.

15. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    kendini beğenmeleri

16. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Biz kime guvenelim.butun kadinlarda boyle degil yani ama benimde gozlemlerim bu yonde sevgilisi olupta bana yazanlar vs

17. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73

Sayfayı Paylaş