Sizce hangi protein tozu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve aydemr tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aydemr

aydemr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    4 aydır fıtnessla uğraşmaktayım ki artık proteein tozu kulanmam gerektiğini düşünüyorum.Gelişim baya yavaşladı çünkü. :)
    Bsn Syntha 6 ile Optimum gold whey arasında kaldım.Bsn kullananlarım yorumlarına baktığımda hacim artışı , kilo kazanma ön plandaydı.Optimum ise servis sayısı ve daha fazla protein içermesi bakımından Bsn'den önde duruyor.
    Kendimden bahsedecek olursam , 1.75 boy ve 70 kgmım.Spora başladığımda 56 kgdım. 70 kilo olmama rağmen baya yağda kazandım ama hala hacme ihtiyacım var.Sizce hangisi bana uygun olur?Kilo almam ve hacim kazanmam lazım.

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    protein karbo(sublement) bunlar sana ekstradan fazla bişi katmaz beslenmen nasıl bilmiorum antrenman şeklinide adı üstünde sublement bunlar sadece tamamlıyamadığın zaman larda ant.öncesi sonrası yardımcı besinlerdir gelişmen yavasladıysa antrenman programından beslenmenden kaynaklanıodur dediğim gibi sublement seni geliştirmez steroid deilki yellensen bile gelişicen :D
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Şubat 2014 ---

onun dışında bsn iidir:Dant öncesi gainer al whey i sorası al abartma yemeyi yağ bağlama :D

Son düzenleme: 24 Şubat 2014
  3. aydemr

aydemr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    zaten kilo alıyorum ya 14 kilo kadar aldım 4 ayda.Biraz yağda tuttum ama en son atarım onları :D. Beslenmem ise günlük 110-120 gr kadar protein , ant. öncesi ve sonrası bulgur pilavi ( karbonhidrat) yiyorum genelde.Elma ,muz, portakal falanda yemeye çalışıyorum her gün.Programımı da 6-7 haftada bir yenilemeye çalışırım.İlk 2 ay sadece makinelerde çalıştım tek yanlışım bu oldu sanırsam :D .

4. aydemr

aydemr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    konu güncelll :D

5. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Optimum whey protein

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. aydemr

aydemr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkürler yorum için.Nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim. :)

7. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Icinde belli bir oranda bca ve glutamine barindiriyor. Her ne kadar etkisi tartisilir olsa da :)
    Ayrica, fiyat performans endeki bakimindan da iyi. Zaten bu sporun turkiyede temellerinin atildigi donemlrden beri hit bir urun. Ama yaninda baska urunlerle de desteklenmesi gerek. Aksi halde cok verim alinamayacaigini da soylemem gerek :)

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş