Sizce bu mucizevi kıl yok edicimiz olabilir mi?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve American Psycho tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba herkese. Vücudum bembeyaz ve kıllarda siyah. Ailem göçmen, babam ve kardeşim doğuştan epilasyonlu olmasına rağmen ben maalesef ailenin Wolverine' iyim :/ Yabancı oyunculara baktığımda çoğunda benimle eşit seviyede olduklarını görüyorum. O yüzden onlarda benimle birlikte yaratık kategorisinde :D Lazer olayını yaptırabilirim ama para gerekiyor ve ancak bu yıl içerisinde kenara fazlalık olarak atabilirim. Ama o zamana kadar bir yöntem lazım. En son 90tl ye Philips'in vücut traş makinesini almıştım. İlkte çok hoşuma gitmişti ama şimdi iğrenç... Ve 1 yıl içinde karın kısmımda yayılma oldu. Ama kesiyor olduğumdan değil! Zaten çıkacak olduğundan. Çünkü hiç dokunmadığım tertemiz olan omuzlarımda dahi göze batan tüyler var. Sırtta öyle :/ :/ Alttaki linkte adamın kullandığı arko krem tarzı ağda süper ötesi birşeye benziyor ama Türkiye'de aynısı var mı bilmiyorum. Yurt dışından mal getirmiş olan ve almak isteyen birisi, ayrıca yine almak isteyen arkadaşlarla iletişime geçersek kendi kurtuluş yöntemimizi yaratabiliriz. Çoğu insan kıl alanlar için genelde ''Erkek adam kıl alır mı?'' hatta ''Karı mısın sen'' gibisinden saçma sapan şeyler zırvalıyor. ''Peki biz bebekken hatta 15-16 yaşına kadar olan sürede kıllı mıydık?''. Sonradan böyle olduk ve istemiyoruz. Kısacası size kendinize bakıyorsunuz diye laf atanlarla konuşmayın dahi. En azından kendim için ve benim gibi herkes için söyleyebilirim. Hepsinden 10 kat daha erkeğim. Neyse :D Video aşağıda. Bakıp görebilirsiniz

Görünüş andırıyor, vücudumsa az daha zayıf versiyonu Bon Jovi'nin şu fotoğrafının
    http://3.bp.blogspot.com/-96NQIJZmYjg/Twio63w5cAI/AAAAAAAAA_c/T3hjwVRPKyk/s1600/bon_jovi_111407.jpg

2. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Amerika'daki erkek-kadın güzellik salonlarınında kullandığını, Youtube'a yüklenen videolardan anladım. Orda erkek güzellik salonu diye birşey olduğundan ve rahatça bulunabildiğinden, insanlarda size farklı gözle bakmıycağından dolayı rahatlıkla hallediyorsunuz işinizi

3. koseus

koseus Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    videodaki adamin kullandigi seyin sir agdadan cok farki yok gibi geldi bana. gecenlerde kadinlarin killi mi kilsiz mi erkek sevdigiyle ilgili bir video izlemistim. sanirim hepsi biraz killi olmasini istedigini soyluyordu ve eger bu killar alinacaksa kokunden alinmasi yerine kisaltilmasini tercih ettiklerini. omuzlar ve sirtta cikan kili seven bir kadin oldugunu zannetmiyorum ama. hersey bir kenara, sen kendini aynada begenmek icin (veya yarismalara girme hedefin oldugu icin) boyle birsey dusunuyorsan, ve tras makinesiyle degil kokten almak istiyorsan dedigim gibi sir agda kullanabilirsin fakat bu cok aci verici bir tecrube olacaktir. ikinci defa kullanmak istemeyebilirsin. daha acisiz bir alternatif olarak hamam otunu onerebilirim. aktarlarda bulabilirsin.

4. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Burdaki en pratik ağda kalıpta olanı, oda uğraştırıyor. Donuyor, tekrar erit vs. Onunla karına girersem ... :D :D Benim tek takıntım şuan için karın bölgesi. Göğsü takmıyorum. Omuz ve sırtta tüyler var zaten. Rahatsız edici derecede değil. Daha 5-6 ay öncesine yoktu. Büyümek:sorun :( O adamın kullandığıysa bildiğin krem gibi. Isıtmaya veya soğutmaya ihtiyacı yok. Çoook pratik birşeye benziyor

Sayfayı Paylaş