Sizce bu ürünü kullanmalımıyım ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve enya tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun süredir siteden ve body den uzak kaldım. Ama artık vücudumu tekrar geliştirmek istiyorum. Şöyle çok güzel bir ürün buldum. Tek bir alet ile bütün vücudu çalıştırılıyormuş. D shopping kanalında gördüm bunu. Ürün budur:

http://www.herevelazim.com.tr/spor/tower-200-kondisyon-merkezi

Bu site güvenlimi bilmiyorum site hakkındada bilgisi olan varsa yorum yazmakta çekinmesin. Sizce bu alet işimi görür mü ? Salona gittim daha önce 3-4 ay. Amacım böyle çok iyi bir vücudum olması değil. Temel şeyler olsun yeter. İyice kuvvettimi kaybetmeye başladım. Bu aleti kullanan var mı ?

Not: Konunun yeri yanlış ise değiştirilirse sevinirim :)

2. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    bir fizyoterapi merkezinde yatay olanını görmüştüm. oradaki fizyoterapistler hastalara plates yaptırmak için kullanıyorlardı ve vücuda esneklik verdiğini söylemişlerdi.

kiss ve sabrewolf bunu beğendi.
  3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Videosunda güzel görünüyodu salondaki o makaralı barlar asılı olan alete benziyo yada aynısı. Ama sanırım ağırlık takma barları yok. Bide 90kg luk direnç diyo bu ne demek ?

4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Geçenlerde gttigdyor da yada hepsi burada da görmüştüm fiyatı bu kadar yüksek değildi illa alacağım derseniz iyice araştırıp alın boşuna kazıklanmayın.Etkisi olarak birşey diyemeyeceğim 2-3 plastik yay sonuçta..

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    verdiğin site tv lerde bir sürü reklam yapan bir marka site gibi birşey.gerçi ürünleri genelde kalitesiz ve kandırmaya yönelik yani 5kilo balı 100tl ye satmak gibi birşey bana kalırsa güvenli değil büyük bir şehirde oturuyorsan gidip kendin görerek al.veya 200tl ye kendine yeterli ağırlık 2 dambıl barı 1z var al öyle çalış.

6. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen banada çok pahalı geldi. Onun yerine halter filan alırım daha iyi.

İzmir de oturuyorum evet gidip bakabilirim. Hani tek bir alette olduğu için çok ilgimi çekti ama banada kandırmaca gibi geldi. Video sunda yabancı bir adam vardı onun icadıymış. Türkler yapsa güvenmezdim ama bilmiyorum işte.

7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bence ürün pekde istediğin sonucu vermez günde 11dk çalışmayla bir cacık oluyorsa bodyciler boşa kürek çekiyor.güç kazanımı olur ama hacim isteyen bir vücuda sahipsin bence denemeden sakın alma.aslında bunu mücadele sporlarıyla uğraşanlar alabilir güç kondüsyon odaklı bir istasyon gibi geldi bana.

8. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bencede mesela o salondaki gibi ağırlıkları olsa tamam da ama lastikler var bir tek

9. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Önerdiğiniz başka bir alet var mı ??

10. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Bu aleti kullanan var mı daha önce ? Fikrimi değiştircem sanırım onun yerine 1 tane barfiks demiri bide ağırlıkları takılıp çıkarılabilen dumbell alıcam. Halter göğüs kaslarını geliştirmek isterdim ama bench sehpası yok evde. Bide bu bench sehpaları çok pahalı.

Sayfayı Paylaş