Sizce benden manken olurmu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Umut berşan tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bir kere ajanslardan bir şey bekleme çünkü talep artık çok fazla oyunculuk içinde geçerli bu eğitimini almış insanlar bile film ve dizilerde oynama şansı bulamamışken kimse sana başrol vermez figüran olarak oynasın eline 30-40 tl sıkıştırırlar ancak iyi yerlere gelmek için nüfuslu tanıdık şart yada anormal yakışıklı olacaksın anca mankenlik içinde çok para kazanamazsın olumsuz yön olarak onun dışında olumsuz yönü yok güzel bayan mankenlerle tanışma şansın olur yönetmenlerle yapımcılarla bir gün keşfedilebilirsin ancak öyle herkesi manken etmiyorlar fazla hayale kapılmamak lazım

2. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bir ara yakın arkadaşlarımda bu soruyu kendi aralarında soruyordu.Zor gibi görünebilir ama aynı mahallede oturduğum kız manken olunca aslında çokta zor olmadığını gördüm.
    Tıkla.
    Fakat kız bir manken adayı en az bizim sokaktaki kız kadar güzel,
    Arda Hacıoğlu
    Yada bu çocuk kadar yakışıklı olmalısınız bence.Buda feysbuk adresimde ekliydi ne ara manken oldu anlamadım :D

3. Umut berşan

Umut berşan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benden yani manken olamazmı

4. Umut berşan

Umut berşan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bir ajansa başvuru yaptım kabul edildi 100 tl istiyorlar bunlar dolandırıcımı

Sayfayı Paylaş