Sizce başlamadan çekileyim mi?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Utkutay tarafından 31 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Utkutay

Utkutay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Merhabalar vaktinizi aldığım için kusura bakmayın, forumda yeni değilim ama yeni üye oldum, uzun bir süredir bodye ilgi duyuyorum ancak yaş 19, boyum 180, kilom 50 Ne kadar zayıf olduğumu tahmin etmişsinizdir. Vücut kitle indeksim 15 civarında çıkıyor ve bu kiloyla body yaparsam kaybolup yok olabilirim :) Kilo almak için weight gainer 2200 gold kullandım ancak gainer bittikten sonra aldığım 3 kilo gitti tekrar 50 ye düştüm lanetlenmiş gibi. Body bana uygun değil diye düşünmeye başladım sizce kilo alabilir miyim nasıl alabilirm? Bu kiloyla bir spor salonuna yazılayım mı iyice kilo vermekten korkuyorum Önerileriniz nedir?

2. Gannicus

Gannicus Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yeteri kadar karb almadan normal yemeklerden istediğin kadar gainer kullan bir işe yaramaz. Aban esmer pirince kepekli makarnaya gainera hiç gerek bile yok. Benimde bir arkadaşım vardı çok zayıf şuan maşallahı var bol bol yediriyoruz, o da güzel güzel kilo alıyor. Gainer kullanmıyor!

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Utkutay

Utkutay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Cevabınız için çok teşekkür ederim bende aynısını düşünüyordum ama "belki" diye denedim gainerı. Bu sabahtan itibaren esmer prinç dahil karbonhidrat değeri yüksek yemeklere abanacağım, yumurta önerirmisiniz önerirseniz günde kaç yumurta?

4. Gannicus

Gannicus Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Günde ne kadar protein alacağınızı bilmiyorum ki. Eğer tavuk sevmiyosanız mesela az yemek istiyosanız tavuktan kısıp daha fazla yumurta yiyebilirsiniz. Totalde almanız gereken proteine göre hesabınızı siz yapın. İnternette diyet listenizi oluşturmanız için gerekli tüm bilgiler mevcut kolay gelsin :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Utkutay bunu beğendi.
  5. Utkutay

Utkutay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş