Sivilcelerim Geçmiyor Ne Yapacağım?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve omer41 tarafından 18 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    kür biteli 1 ayı geçti protein tozu dahi almıyorum ama sırtımdaki sivilceler cok fazla geçmiyor ne yapmam lazm??testestorone deca olmstm..Allah kahretsin ya!:(yardımmm

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Re: sivilcelerim geçmiyor ne yapacam?

anaaaaa, sen 17 yaşında kür mü yaptın?
    Yorum yok...

3. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    ya hata ettik işte yardım bekliyorum yorum değil!

4. atescem

atescem Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yani nasıl ya nedemek istiosun durumun tam olarak nasıl tek tük 2 sivilcemi var bunlar normal şeyler dir arkadaşım bence oşuna panikliyosun.

brz aç istersen olayıda yardımcı olalım 2 sivilceye kim nedibilirki :D

5. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    yok ya kğr bitti 1 ay gecti pregnyl oldum 1 ayı gecti hatta biteli.. tek tük değil ya ck oldu protein kullanıyordum..onu bile bıraktım 3 gün oldu..tricepslerimin aşasındada cıkıo ..Bu kadar olmuyordu..Yani cok moralim bozuk.düzelirmi?

6. atescem

atescem Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    neleri kullandın

dozları neydi

senin kilo boy kaçtı

pct olarak neleri seçtin bi anltsana kürün kaçıncı haftası çıktı bu durumlar...

7. atescem

atescem Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ne yaptın çokmu abarttın ya neler kullandın

8. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    ya aslında body yapmadan öncede sırtımda sivilce wardı baya ama geçmişti.yas 17 iilk bi 8 adet oldm 4 deca 4 test.. gün aşırı.. sonra 2 ay yapmadım bu kür bile sayılmaz.SOnra 15 adet oldum gün aşırı 1 test 1 deca.. sonra 15 gün bekledim 25 tane piramid bu harbi kürdü. 8 haftalık. ilk iki hafta bi deca bi test. 3. hafta 2 - 2 artıyor.... 5 . hafta 3-3 sonra 8. hafta 1 e düşüyor 6 ve 7. haftada 2-2 sanırım....Kür esnasında bu kadar sivilce yoktu...Pregnyl oldm..1 ayı geçti biteli...kürün yanında amino ile creatnde kullanmıştım..şimdi hiç bişi..boyu 1.79..kilom 72 suan nsl geeccek sivilceler yaaaaaaa:((

9. atescem

atescem Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    senin yaptığın büyük yanlış kardeşim

1-yaşın 17
    2-gün aşırı yüksek dozlarda ilaçmı kullanılır ya.
    3-fazla miktarda steroid kullanmışın ve sanırım hiç de ara vermemişssin kür aralarında

arkadaşım sana bnm diyeceğim kesinlikle bidaha böle saçma kürler alma---emin ol geçer sivilceler fakat bu sırada amino falan kullanma b-c vitaminlerini düzenli kullan...en azından bu aralar aşırı proteinli beslenme...yakın zmanda geçer...

birde sen böle düzensiz ve aşırı bi ilaç almı sonunda bile sağlam bi etki görmemişin kilon hala az yada kürden önce kaçtı çokmu zayıftın

10. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    EEVET ZAYıftım..badiye basladııda 59 kgidim..ama bu kadar kiloyu kürle almadım tamamen...zaten krden sonra zayıfladım 2 kg..b,daha ömür boyu kür yapmam..cahilce dawrandım aklıma girdiler..inş bişi olmas ve inş geçer

11. uzera

uzera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yapmış olduğun kür karaciğerini oldukça zorlamış. Yani ilaçlar çok ağır gelmiş. Bunun için Milk Thiste veya Enginar Hapını kullanabilirsin. Gnc' nin veya Solgarın kaliteli 2 tane ürünü var bunları denemeni tavsiye ederim. Birde çikolata' ya , kahve ve kolaya bir süre ara ver.Yağlı ürünler yememeye bak .Karaciğerin eski haline dönünceye kadar sivilceler çıkacaktır.

12. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    uzera baska ne gibi zararlar görürüm birde bu dediklerini nerden bulabilirim?cok korkuyorm..:( bu kürden dolayı ne olur bana baska??

13. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Geçmiş olsun Ömer, hakikaten dersini almışsın. Ben de dersimi aldım bu yazıyla zaten düşünmüyordum artık bu işlere hayatta bulaşmam.
    Ayrıca protein tozu hakikaten alma ama illa protein almalıyım diyorsan aminoasit al daha az zorlarsın karaciğer ve böbreğini.
    Ayrıca merak ettiğim için soruyorum neden kür yaptın? Yarışmacı olmayı mı düşünüyorsun?

14. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    düşünmüştüm..vazgeçtim:) ama vücudum cok güzel oldu..hiç sönmedm.ama inş yan etki görmem baska..1ayı gecti

15. rafet78

rafet78 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    deutschland
    protein tozunu hic kullanma.karacigerlerin eski haline dönunceye kadar bu sivilceler olacaktir.
    bu sivilceler karacigerinin steroidlere olan feryadi.
    tibbi ilac olarak bu konuda bilgim yok ama ama cildini biraz duzeltmek icin marketlerde satilan ölmus deniztuzu var
    onlardan al küvetin icine bosalt yarim saat kuvette bekle.
    bu cildindeki cikan sivilceleri söndürmeye yardimci olacaktir.

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kisisel bakim forumuna tasindi.

En SIK rastlanan Yan etkilerdendir Akne.

Ne zaman bitirdin kürü ve asiri derecedemi bu bahsettigin Akne ?
    Biraz beklemeni öneririm. Daha önce söz vermistin yapmiyacam kürü vazgectim diye. Yorum istemiyorum diyorsun ama sözde dinlemiyorsun sana yardimci olunca.

Rouccutan diye ilac var egerki cok fazla ise, ama hic tavsiye etmem. Cok Yan etkileri var depresyon gibi ama oldukca etkili...

Ama Doktora görün derim.

17. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    ben söz verdim ve tuttum.dedikten sonra baska kür yapmadım!kür biteli 1,5 ay falan oldu aama sivilceler hala duruyor.5 g
    ndür tozu aşırı yemeği yumurtayı fln kestim..AZ söndü..Debanjür die bi ilaç warmış onu alacam bide b ve c vitamini alacam.Valla baya coktuda azaldı 3 gündür..söndü...Ama cok dikkatli besleniyor kesinlike toz dahi kullanmıyorum 3 ay hiç bişi kullanmicam sonrada bi protein tozu alırım.Kürmü TÖVBE:)

18. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    ah ömer ahh :) hadi bakalım simdiden gecmis olsun ve hayırlı olsun, kimsenin aklına uyma... nasihat ve tawsiyleri hazmet, kararı sen wer

19. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bende çok fazla sivilce sorunu yok ama tek tük oluyor traştan sonra falan, bunları da Aksil-10 adlı krem ile yok ediyorum. Bu krem çok etkili ama tüm vücuda sürmek biraz tuzluya kaçabilir, özellikle bodynin genişlettiği vücuda günde 1 kutu gider heralde ama kesinlikle olumlu etkisini görürsün.

20. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sen kür sırasında b,c,e ve multi vitamin almadınmı kardeşim. Bunları kür esnasında düzenli kullanman gerekioyr. Hatta Zinc te alırsan süper olurdu. Neyse bence sen direk bir doktora görün zaten despo üstad da öyle demiş. Git bir doktora full check up yaptır. Sözle doktorada neler kullandığını ki ona göre tedavi izleyin. Ama sakın bak sakın doktora gitmemezlik yapma Böbrekte yada karaciğerde birşey olursa allah muhafaza sonradan çok üzülürsün. Ki aknelerin bitmemesi karaciğerini düşündürüyor bana...

Neyse kardeş geçmiş olsun umarım sana bir ders olmuştur bu...

Haa bu arada kürün için bir şey daha demeliyim içimde kalıcak... OHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA YUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH :?

Sayfayı Paylaş