SIVI YAĞ TÜKETMEK ZORUNDA KALIYORUM

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve Hasan Akçay tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Herkeze merhabaler arkadaşlar yine bi soru ile başınızı ağrıtıcam

Ben normalde herzaman tereyağı yada haşlama yapan biriyimdir ve sağlıklı beslenmeye özen gösteririm
    Lise 4 bitince biyerde kazanamayınca babamın mağazasında çalışmaya başladım burda yemek yapan abla öğlen yemeklerini hep sıvı ayçicek yağı kullanarak yapiyor 1-2 kişi olsak neyse 5 elemanda tereyağ istemiyo iğreniyolar günün 1 öğününde yemeklerde sıvıyağ kullanmak zorunda kalıyorum evde akşam yemeği kesin tereyağlı oluyor ama o konuda bi sıkıntı yok bi sıkıntı olurmu bilgili abilerim cevap verirse çok güzel olur

2. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Yağlanma açısından bakarsak kalorime uyuyorsa tereyağ ayçiçek yağı zeytin yağı hepsi 9 kalori.1 gramı yani yaglanma konusunda kalori sayiyorsan sıkıntı yok l.yararları ozaman değişir işte ama ayçiçek yaği Kızartma olmadığı taktirde pek zararı yok evde Benimki ler hep onla yapıyorlar yemekleri.

3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Hasan selam.

Cok kafaya takiyorsun bu konulari. Hem iyi hem kotu. o kadar arpadan at olmez :) ama olmasa daha iyi olurdu tabi.

Margarin ve sivi yagdan uzak durmak lazim. Alternatif olarak zeytinyagi kullanilabilir ama tat farki olacaktir. Tereyag konusunda fikir ayriliklari var. Ben yakilmadigi surece az miktarda tuketiyorum.

Artik hic sansin yoksa ablaya soyle az kullansin. Ve yemegin suyunu icme. Yemegi catalla ye.

Arada sirada evden oglen yemegi goturebilirsin. Dardanel, aksamdan haslanmis tavuk vs.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hasan Akçay

Hasan Akçay Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler takıntılı biriyim gerçekten ama bu konuda dikkatli olmak istiyorum 20 21 yasına geldiğimde askere çok kalite bi vucutla gitmek istiyorum

Sayfayı Paylaş