1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

sivasli sampiyon

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gurkan tarafından 16 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    size sivasli bi salon hocasinin resimlerini koyyum,kendisi milli sporcu.ilk koyacagim bulk hali ikincisi ise define hali.ama define halide yarismdan 2 hafta öncesi yani tam kuru degil ama bence yinede süper,bide siz bakin

2. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede çok iyi bir vücut. Anatomik olarak Lee Priest'e benziyor vücudu değil mi?

3. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    valla bencede iyi bir vücut.2003 te sivastaki yarismada yavuz oymak birinci buda ikinci olmustu.adam sinirden kafayi yiyodu ben ondan daha iyiym diye :)

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    İkinci resim pek net değil ama dediğin gibi biraz daha define olabilir.

Lee Priest kıyaslamasına gelirsek:

[​IMG][​IMG]

Neden olmasın ;)

5. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet bencede neden olmasin lee priest biraz daha calisir ve growht basarsa bizim sivasliya yetisir :):) bu iki yil önceki resimleri simdi duyduguma göre growhtda kullandi arkadsalr simdi daha iyidir kesin

6. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Valla hıh demiş burnundan düşmüş :D Growth ta alırsa acaip iyi olur herhalde.

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benimde sivasda eski bir tanıdığım vardı gürkan belki tanırsın.ahmet baki köseahmetoğlu.master olarak giriyordu yarısmaya.47 yaşında 47cm kol vardı define.

8. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet taniyorum zaten ikisi ayni salonda calisiyolar.....ama ikiside veriyor ilacin gözüne :)

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    en son görüştüğümüzde dunya dorduncusu ile beraber salon açtık demişti.ne kullanıyorsun dedim.amino 3001 demişti :) ozaman inanıp bizde dayanmıştık amınoya ama sonuç ortada...

10. star_gate

star_gate Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    izmir
    evet o şahsı tanıyorum hatta aminoları hep ondan alıyorum :D hakan hoca kendisi sivasta star body ninn sahibidir...şimdi cok daha iyi...durumu

11. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    HErşeyin başı amino3001...BAsın aminoları.Şaka bir yana gerçekten güzel bir fizyolojisi var.GErçektende lee priest'e benziyor anotomik olarak ama biraz define halli ve net fotoları olsa çok daha iyi gözlemleyebilirdik...Başarılar diliyorum.

12. king

king Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bu hocayı tanıyorum salonu var kendisinin Sivasta 6 ay kadar gitmiştim Hakan İnan bu Balkan şampiyonu ve uluslararası antrenördür kendisi Sivasta olanlar varsa önerebilirim kendisini...

13. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet king haklisin.sivasta salon calistiriyor.galiba yine seneye yarismaya girecek

14. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    growt ....

growt ile daha iyi olabilirdi bence. ama yine de fena değil gibi. lee de almıştır belki ama o hakkını vermiş.

15. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    kardes lee de almis ama hakkini vermis diyosun.adam daha bi sefer growht kullandi hemen lee gibi olmasinimi bekliyodun.üstelik lee gibi olanlar growhtu almiyolar tabiri caizse sise sise iciyolar.sen türkiyede bir kac derece alipta hemde arada bir growh kullananlardan hic leenin veya da ronnynin ölcülerine sahip olan birisini taniyomusun

16. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Turkiye'de hacmin kralı Tuluğ Topa'dır, ölçüsü bir bütün olarak inanılmazdır.
    Açıkcası Sivaslı abimizi Lee Priestle karşılaştırmak bence yanlış, zira arada anatomik farklılıkta var.,
    Lee Priest 17 yaşında, IFBB amatör dünya şampiyonasına katılıp 4. olmuş bir genetik mucizesi.
    Çok ilaç kullandığı doğrudur ancak daha 16-17 yaşında kolları, önkolları ben burdayım diye bağırıyordu, zaten dikkat edin, kas iyi olmadıktan sonra dünyadaki tüm growthlar onlara özel bir şekil veremez.
    Sivas Şampiyonun resmine bakın, bicepleri oldukça düz, önkolları aman aman değil ve kanatları oldukça yüksekte şu anda ne durumdadır bilemiyorum ancak Lee Priestle kıyaslanamayacağına inanıyorum...

17. hakan inan

hakan inan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    V.GELİŞTİRME ANTRENÖRÜ
    Yer:
    SİVAS
    Sivaslı Şampiyonun Yeni Resimleri

Kalan Resimler burada:
    https://www.bodyforumtr.com/home/p17_sectionid/5
    /Despo

15 Yıldır bady yapıyorum. Milli sporcuyum. Türkiye ve Yurt dışında birçok birinciliklerim var. Önceki yayınlanan resmim çok eski bir resim en sonki form durumumu görmeniz için sizlere yeni resimlerimi yolluyorum ve bu resimlerim içinde yorumlarınızı bekliyorum. Antreman, ilaç ve beslenme hakkında her türlü yardıma hazırım.
    Saygılar ve sevgiler...

18. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    selam hakan ben gürkan.belki simdi isim olarak tanimazsin.2 sene önce sivasa geldim izine.senin salonda antreman yapmistim.benim vücudu oldukca begenmistin.simdi sana soruyorum sustanon ve deca aliyorum su anda.biraz yag atmak icin bunlarla beraber diet yapsam olurmu.yoksa yaptigim diet deca nin sisirme etkisini azaltirmi

19. hakan inan

hakan inan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    V.GELİŞTİRME ANTRENÖRÜ
    Yer:
    SİVAS
    merhaba gürkan evet bayağı iyi olmuşsun deka sustanonla birlikte naprosinde kullanmalısın yağ atmak içinde clenbetral kullanmalısın belinde çok yağlıysa cla kullanabilirsin ilaç antrenman veya ek besin hakkında öğrenmek istediyin yada almak istediyin bişey olursa haberim olsun her konuda yardımcı olabilirim cep tel *Silindi* görüşelimsenden bi ricam var benim yeni eklediyim resimleri çarpıcı bir başlık altında yeniden verirsen sevinirinm saygılar

20. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    o resimleri baska bir isim altinda toplamaya yönetim birsey söylermi bilmiyorum..peki hakan cla nin yerine l-carnitin alsajk sence nasil olur

Sayfayı Paylaş