Sitemiz Üyelerine İndirim

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve vibrant tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba.Sitemize üye olan kullanıcılara indirim vs. bir promosyonunuz var mı?
    Varsa, buna göre alışverişlerimizi Supplementler.com dan yapmaya başlayalım artık.

2. ismail1320

ismail1320 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Supplemenetler.com dan sürekli alışveriş yapıyorum 5 ayda 8 sipariş toplam 1506,05 Tl lik alışveriş yapmışım ne promosyon var nede hediyesi yalan olmasın sadece bir kere 6 liralık protein bar yollamışlardı kutunun içinde ona bile sevinmiştim. Ben kendilerine ilettim alışveriş yapan üyelerinize herhangi bir promosyon vs. olmayacak mı diye şuan bunun üzerine çalışıyoruz demişti temsilci Zeynep hanım.
    Kısacası demek istediğim bodyforumtr üyelerine indirim vs. olması daha zor gibi duruyor ama inş olur :)

Son düzenleme: 26 Ekim 2013
  3. MotosikletDelis

MotosikletDelis Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Evet böyle bir şey yapılması gerçekten iyi olur,ya da atıyorum 100 liralık alışveriş yaptık diğer alışverişte %5 indirim olsa güzel olur.Sürekli alışveriş yapan kişilerin işine gelir en azından :)

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    5 lira indirim için gider arkadaşımdan alırım en azından dostum bildiğim kazanmış olur.Bu indirimlerin hemen hepsi hikaye zaten.yurtdışında adamlar bir alana bir bedava diyor bizimkiler tek kutuya kampanya döneminde bile zam yapıyor.bazen hiç beklemediğim yerlerden hediye geldiği oluyor.alışverişimin birinde adamlar siparişimi 2 gün geç kargoya verdi diye bir kutu taurin yolladılar.Başka bir alışverişimdede 2 kutu proteın tozu aldım ve son kullanma tarihine 15 gün kalmış olan 30 kutu creatine hediye etmişlerdi.tarihi yaklaşanları ne yapıyorlar bilmiyorum fakat uygun fiyattan verdiklerini görmedim.

5. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    En azından 150 + tl üstü siparişlere ne biliyim 1 protein bar olur 1 l-carnitin drink olur birşey verilmesi hoş olurdu.

6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    guardbody, siparişinin yanında ücretsiz 30 kutu creatin mi yolladılar? :shock:

7. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    bsn marketten alın her urune hedıyesı var :D

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yalan olmasın ama 30 yada 40 kutu tablet creatin yolladılar.son kullanma tarihine kadar bitirmeme imkan yoktu.bende 4 arkadaşımla birlikte paylaştım.

9. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    :) astarı yüzünden pahalı olmuştur. kargo ücreti...

demek ki ellerinde öyle bir stok kalmış ki, her müşteriye 30-40 kutu...

10. dues

dues Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben brandiumun ordaki suplementlere gidiyorum evime az çok yakın sayılır, arkadaşımla en son gittiğimde dedim o kadar şey aldık bize 3 tane shaker hediye edin diye , bodyforumtr yazılı 3 tane shaker hediye ettiler :D :D

11. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Supplementler magazasi bana da yakın oldugu icin zaman zaman gidip alısveris yaptıgım bir yer. Ancak farklı sitelerden aldıgımda indirim, hediye vb gibi ekstraları daha fazla yakalıyorum. Aynı urune daha fazla odemeye de her zaman akrsı cıkmısımdır. Destek urunlerinde nereden alacagıma sadece fiyata bakarak karar veririm.

12. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Yurt dışında Muscletech 8 protein tozu 1 alana 1 bedava fiyatıda buradakinin 3/1 fiyatına burada 1 kutusu 180 tl den girdi piyasya alan olmayınca fiyatı kırdılar böylesine rezillk denir .

Fiyat konusunda her daim acımasızca eleştiriyi hak ediyor tedarikçiler .

Mehmetr91, seismicstorm, taylaner ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. lazarangelovv

lazarangelovv Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    yurt dışındaki fiyatlarla buradaki fiyatları kıyalayamıyorum bile tamam hadi gümrük vs vergi üstüne konurda bazı ürünler yarı yarıya be kardeşim acı çekiyoruz burda..yurt dışıında 2 alana 1 bedava valla kral ordakiler ..

14. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    sonra türkiyede vücut geliştirme ilerlemiyor diye yırtınıyorlar.tamam supplement indirimiyle olacak iş değil belki ama en azından bu spora "döner sermaye" kafasıyla bakılmadığını gösterir.

amerikadaki bi arkadaşım gittiği salonda 6aylık üyelik imzaladığı için 2 kutu protein tozu aldığını söylemişti.

15. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Az önce böyle bi konu açıcaktım . Bu başlığı aratınca vazgeçtim burdan devam etmek gerekir.
    Nasıl iş anlayamadım ilk optimum wheyi 140 liraya aldım, sonra 150 tl oldu şimdi ise 175..
    Musclepharm Assault 736 Gr yanlış hatırlamıyorsam 70 liraya almıştım , şimdi 100 lira.
    Arkadaşa harline progaineri shakerle beraber 150 liraya almıştık,şimdi 170 lira.
    Daha sayamadığım bir çok böyle supplementler var.

Her sene zamı heryerden yiyiyoruz arkadaş neye para yetiştirceğimi şaşırdım :D
    + Şuan Almanyada arkadaş var whey proteinlerin 10-20 euro dan başladığını söylüyor,üstelik Türkiyeye getiremeyeceğini söylüyor ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemicem gelde delirme :D

Blonde ve PeNa bunu beğendi.
  16. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Bodybuilding com da bide adamlar urun yorumlarinda fiyati pahali filan yazmiyolarmi kopuyorum,burda olsalar sporu birakirlar bu fiyatlari gorunce

Suçicek ve PeNa bunu beğendi.
  17. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Abd ve Avrupadaki fiyatlar inanılmaz ortalama her üründe 3 katı para veriyoruz .Bizim yerli üretici geçinen firmalarımızda sözüm meclisten dışarı ham maddeyi dışarıdan aldıkları için aynı maliyeti uyguluyorlar .Biz isterizki Türk firması yurt içinde öncü olsun sektör birincisi olsun ama nerde fiyata gelince diğerlerinden hiç bir artısı yok ,Bizim klavyenin tuşları eskir bu piyasa değişmez gibi ...

Mehmetr91 bunu beğendi.
  18. büyüsen

büyüsen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Şubat 2014 ---
    günaydın sizde grenade varmı

19. solo viking

solo viking Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    En azından birinci urunu alana ikincisi %50 indirimi olan bi kampanya olsa yılın belirli dönemlerinde fena olmazdı

20. seismicstorm

seismicstorm Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Çok ciddi kar marjı ile ürünler satılıyor maalesef acımasızca :( :( son zamları stoklardaki ürünlere de yansıttı bazı perakendeciler.

Sayfayı Paylaş