Site hakkında...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SOLID tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    http://www.***********/2009/10/bodyforumtr.html#comment-1641

Yazılanları tamamen okumadım ama nereye göz atsam olumsuz konuşmalar gözüme çarptı.Galiba site satışlara gelmiş...Haklı veya haksız olabilirler.Yorum sizin.
    Başka bir konu;
    Sözlüklerde objektif olarak olmasa da forum için düşünceler mevcut.Kimi haklı kimi haksız(siteyi karalamaya çalışıyor).Ama ortak noktada buluştuğum kimseler oldu.
    Yorumlardan bazıları:
    ''Eskiden güzel bir ortamının olduğunu düşündüğüm saygıdeğer ve bilgili sporcularla dolu bir forum ve bilgi sitesiydi. şimdilerde ise forumun ana sponsorunun ki bu büyük ihtimalle forum yöneticilerine ait, sattığı ürünler dışında başka bir ürünün tanıtımı ve eleştirisine bile izin vermeyen admin kılıklılarla dolu ticari yer. misal vermek gerekirse xpro nutrition firmasının bir ürününü tanıtıp, kullananlardan olumlu ya da olumsuz yorumları beklemek için başlık açtım ve 15 dakika sonra sebep belirtmeksizin silindi. ben senin sattığın ürünü kullanmak zorundamıyım sanki.''

''Zaten yıllardır özgür olmayan bir forumdu ve siteyle ilgili bazı dalavereler bazı yerlerde açığa çıkartıldı ama bunlara girmeye gerek yok.
    Bu site sahibi ya da sahipleri supplementler.com'un da sahibi olmalı çünkü bu sitenin sahibinin sahip olduğu diğer sitelerde de supplementler.com ve bodyforumtr.com reklam ve linkleri mevcut. şimdi eğer supplementler.com bodyforumtr'nin sponsoruysa, bu diğer sitelerdeki link ve reklamlara ne demeli..?''

Bu yorumlarda katılmadığım yerler yok değil.
    Gelelim saadete,
    Sadece supplementler.com'dan alışveriş yapmak zorunda mıyız?Geçen siteden bir arkadaşa özelden eldiven aldığım siteyi verecem bir türlü olmadı hep yıldız çıkıyor.Yani uzun lafın kısası neden başka siteleri de burda tartışAmıyoruz.Şurda şu kampanya var burda bu var gibi.
    Böylece birbirimize daha iyi yardım etmiş olmaz mıyız???

Not:Yorumlar sözlük platformundan aynen alınmıştır.Kişisel düşüncelere müdahale yoktur.

Son düzenleme: 31 Mart 2010
  2. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    öyle bi şey olsaydı yurtdışından supplement siparişleri başlığı olmazdı zaten umarım bu mesajımıda görürler

3. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Mesela üstteki mesajımda verdiğim sitenin ismi sansürlendi.Yanlış bilmiyorsam forumda paylaşmak için bulunuyoruz...
    O yorumları okumak isteyen arkadaşlar ekşisözlük'e girerek bodyforumtr diye arama yapabilirler.Orada yine bir arkadaşın verdiği linkten ,yukarıda bahsettiğim sitedeki yorumları okuyabilirler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:39 ----------

Bu forumda topu topu 2 tane siteden alışveriş yapılıyor zaten yurtdışından.Büyük bir çoğunluk TR'den alışveriş yapıyor.Bak şimdi yazacağım alışveriş yaptığım siteleri belki de hepsi sansürlenecek.
    www.********.com
    www.*************
    www.********.com
    www.******.com
    www.**********.com
    www.supplementler.com

Anlatmak istediğim bu...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:45 ----------

Başlığı değiştirdim yanlış anlaşılmasın diye.

4. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    sen yanlış analiz etmişsin bence aslında senin dediğinşekilde olsada forumdan kimsenin herhangi birşey demeye hakkı yok. çünkü anlaşma sponsor site bunlara izin vermez istese ama objektif bu site, örneğin gaspari ürünlerini bu anlaşmalı sitelerde yok fakat gaspari başlıklarını oku. yine söylüyorum eğer böyle birşey olsa buna bile neden diyemez kimse.

2shae bunu beğendi.
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş