Siparişin ambalajı açık geldi

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve ozyyningezegeni tarafından 23 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozyyningezegeni

ozyyningezegeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Kameraman
    Yer:
    Ordu
    supplementler . com isimli siteden optimum serious mass gainer aldım ancak üst kapağı hafif gevşekti ve içinde ki ambalajı yarıya kadar açılmıştı, bu durum beni şaşırttı, son alışverişim...

2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,
    Satışını yaptığımız ürünler firmamıza direkt olarak hiç bir süreçte açılmadan gelip aynı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Belirtmiş olduğunuz durumu örneklendirerek açıklamak daha sağlıklı olacaktır. Dış kapağının etrafında açılmadığına dair plastik güvenlik halkası olan ürünlerin üzerinde jelatin yer alır ve bu jelatinin tam yapışmadığını görebilirsiniz. Sebebi ise üretici firmaların, yapıştırıcı maddenin sağlık açısından herhangi bir risk teşkil etmemesi adına minimum miktarda veya hiç kullanılmamasından kaynaklıdır.

Farklı bir örnek ise; Menşei ABD olan bir çok markada kapağın altında herhangi bir koruyucu kağıt ya da jelatin bulunmaması üretim standartları gereği normal bir durumdur.

Menşei Avrupa olan ürünlerde ise kapağın altında bulunan kağıt ya da jelatin pres yöntemi ile makineler tarafından kapatılmaktadır. Ayrıca kağıt ya da jelatinin yapışkanlık etkisi zaman ile zayıflamaktadır. Avrupa'daki diğer kullanılan bir yöntem ise kapak açıldığı zaman jelatinin de beraberinde kısmen çıkmasıdır. Bu da sizleri iç jelatinin açık olduğuna dair bir düşünceye yönlendrimektedir. Fakat kullanılan yapışkanların sağlık açısından sorun yaratmaması için yakın zamanda Avrupa'nın da jelatin veya kağıt kullanımının da sona ermesi öngörülmektedir.

Yardımcı olabileceğimiz her konuda bizimle iletişime geçiniz.

Teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Sayfayı Paylaş