Sinema

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 91 üye.
  1. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    generation iron her bb ci izlemeli bence:)
    diğer son izlediklerimden en güzelleri avengers ve cehennem melekleri 3 çok güzel filmler

Balboa7 bunu beğendi.
  2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    sevgili ile seyredilecek bir yapım küçük bir eylül meselesi filmi güzeldir koş lola koş sabotaj seyri hoş filmler

alvel bunu beğendi.
  3. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar İnterstellar'ı kesinlikle kaçırmayın. Hatta en kısa zamanda gidin bence.

Shelter ve swepturex bunu beğendi.
  4. Koc01

Koc01 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kayseri
    Unutursam Fısılda kesinlikle kaçırmayın.. Şuan vizyonda kız arkadasla gidilecek filmlerden

Balboa7 bunu beğendi.
  5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yazmışmıydım bilmiyorum luc bessonun 2006 yapımı Angel-A çok iyi bir filmdir

6. swepturex

swepturex Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İhracat
    gençken çok eski filmler cezbetmezdi beni.. ve seyir zevki düşük gelirdi fakat..
    12 angry men.. clockwork orange.. life is wonderfull.. filmleri çok eski dahi olsa kesinlikle izlenmeli.. biraz sabır gerektirebilir.. çünkü alıştığınız filmlerden farklılar.. ve filmlerden beklentimiz genelde iyi vakit geçirmektir fakat bu filmlerde inanın çok daha fazlası var.. film bittikten sonra sizde bıraktığı etki şahane oluyor =)
    keşke bu tür filmlerden günümüzde de yapılsa.. son zamanlarda nolan brothers iyi kötü güzel işler yapıyor ben beğeniyorum çoğu zaman ama gerçekten çok daha fazlası lazım.. çünkü artık çok kolay erişiyoruz herşeye.. ve çabucak tüketiyoruz..

7. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    Son umut filmini izledim. Russell Crowe hayranlığım vardı zaten. Farklı gelen yanı ilk defa yunanları bizim gözümüzden gösteren batı yapımı bir film izledim. Biraz da mazlum millet rolünde olmamız ve en önemlisi o taraftan öyle bir bakış açısı pek alışılmış şeyler değil. Öyle çok müthiş bir savaş filmi bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir ama mutlaka izlenmesi gerekir diyorum.

8. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Legends of the fall, Dog day afternoon, Scarface, Godfather, Guguk kuşu. Freaks var mesela o da ilginç bi film çok eski. Bi kaç ülkede yasaklanmış şekil bozuklukları olan oyuncular seçildiği için.

swepturex ve Created By Loss bunu beğendi.
  9. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ay Kutsinin filmiymiş zilin sesi vizyona giriyormuş.Pek film sevmeyi sevmem sadece dövüş konulu filmleri severim yenilmez ve asla pes etme serilerini çok beğenmiştim mesela warrior , kan ve kemikte güzeldi bu tarz filmler sevdiğimden.Badr haride oynuyor asıl bu yüzden ilgimi çekti :D

Balboa7 ve frodobagins000 bunu beğendi.
  10. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    aslında herkes film seyretmeyi sever ama tür ve konularda önemli kimi dövüş kimi bilim kurgu kimi aşk filmi sever sorun şurda atıyorum dram türünde bir film yapıyor ağlatıcı düzeyde ödüller alıyor puanıda fazla olur herkes birbirine tavsiye ediyor sonra arada biri ben beğenmedim diyincede yok sen filmden anlamıyorsun derler:) şunu bir türlü anlatamadık herkesin zevki düşüncesi ayrı bu durum film zevkimizede yansıyor

neverbackdown. bunu beğendi.
  11. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Beyler yeraltını seyretmenizi tavsiye ederim güzel 1 psikolojik gerilim. Engin Günaydın döktürmüş her zamanki gibi. Toplumdan kopuk 1 kişininin yaşamını anlatıyor kıssadan hisse ama ağır ilerliyor. Türü sevenler bakabilir. Listemde Whiplash var, var mı izleyen bunu?

12. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    mr turner ve mısır adasını izledim süper filmler sanatsal filmlerden hoşlananlara tavsiye ederim

dragox bunu beğendi.
  13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    indir.jpg

Kara mizah tarzı mükemmel bi film. Brad Pitt Fight Club'da ki halinden iyi vücut olarak acayipte karizma. Çingeneyi oynuyor aksanı bi komik. Tavsiye ederim kesinlikle 2.defa izledim çok önceden izlemiştim. Şimdi idrak ettim filmi.

14. reinhard83

reinhard83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Milli degerlerimizin yok edilmeye calisildigi Bugünlerde " KAN UYKUSU" nu izleyerek formda kalmak lazim bence

15. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    muhsin bey,gölge oyunu,ve canım kardeşim filmlerini tavsiye ederim

16. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Uzun uzadıya özetleyemeyeceğim ama bayadır erteliyordum Blow'u beğendim Johnny Depp müthiş iş çıkarmış her zamanki gibi. Uyuşturucu Dünyasına giren fakir bi çocuğunu yükselişi, kendi içinde yaşadığı iç savaş, kişiliğinin evrime uğraması vs. kısaca filmin konusu. Nightcrawler'la eşleştirdim hafiften. Başta öyle düşünmeyen ama işin içinde dalınca bütün ahlaki değerlerini kaybeden insanlar. Tavsiye ederim. Nightcrawler'ı daha çok tavsiye ederim ama kesinlikle yılın en underrated kalmış filmiydi bence.

Sayfayı Paylaş