Sigarayı Bırakıyorum (22.02.2023)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve XeenCasper tarafından 21 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. XeenCasper

XeenCasper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar Zayıf biriyim hayatımda sürekli bundan şikayetçi biri oldum bir kaç kez sigarayı bıraktım tekrar başladım ama her bıraktıgımda kısa bir sürede kilo almaya başladım dayanamadım yine sigara içtim sonra anladım ki bir spor vs ile uğraşmadıgım kendimde bir gelişme görmedigim için tekrar ona geri dönüyorum ama artık kararımı verdim bu gece son sigaramı içip yatıcam yarın sabahtan itibaren hayatımdan sigarayı çıkaracagım her akşam düzenli şekilde evde sporumu yapcağım işte yoğun çalıştıgım için salona gidemiyorum ama motivasyon ve gelişimim için her gece evde telefona indirdigim ücretli uygulama ile antremanlarıma başlayıp güzel bir vucuda (orta halli fit bir vucut) sahibi olmak yoluna giriyorum. Konuyu buraya açmamın sebebi bakıp nekadar zaman geçtigini motivasyon kazanmak istedigim için ve belki yorumlarla beraber başka arkadaşlarada bu illetten kurtulmada yardımcı olabilecegimi düşündüğüm için böyle birşeye karar verdim hayırlısı bana dua edin ve yorum atarak verdiğim kararı unutturmayın.
    Hayırlısı Diyorum Ve Yarın Sabah İle Bırakıyorum.
    Sigara Bırakma Tarihim = 22.02.2023

Sayfayı Paylaş