sevgilim yalan söylüyor ne yapayım lütfen bana yardım edin!!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve çerkes38 tarafından 3 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. çerkes38

çerkes38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık personeli
    arkadaşlar sewgilim bana yalanlar söylüyor ne yapacağımı bilmiyorum. yeminler ediyo doğru sölüyorm diyo ortaya çıkarınca özür diliyo bi dha olmıyacak diyo ama yine tekrarlıyo. ben en son buna dedimki bi yalanını daha görürsem ayrılıcam senden dedim kabul yeterki bırakma dedi we şuan bi yalanını yakaladım. onu çok sewiyorum onunda beni sewdiğini biliyorum ama neyapacağımı bilmiyorum yalanını yüzüne mi wurayım yoksa aynısını bende mi yapayım bilmiyorum bana yardım edin lütfen.. bu konunun yeri burası değil özür dilerim ama kafayı yemek üzereyim stresten ne yaptığımı bilmiyorum lütfen akıl werin bana!!!!kafa_

2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Yalan ıle ılıskı yurumez .. Her zaman aklında acaba bana yalan mı soyluyor sorusu kafanda olacaktır.. Annemlerle kahvaltıya gıdıyoruz telefona bakamayabılırım deyınce senın aklında soru ısaretlerı olusacaktır kendını yer bıtırırsın ..Daha ılerı gıderse aklın hep onda kalacak kendı hayatını maf edeceksın.. Yurtdısına iş için gıdeceksın kız arkadasım acaba napıo yalan mı soyluyor dıye onu dusunuceksın hıc bırsey e kendını veremeyeceksın konsantre olamaycaksın hep zarar edeceksın.. Güven kaybolursa hersey zora bıner.. Bnm dusuncem ... Eger dostum arkadasım olsaydın gercekten tanıyor olsaydım ayrılmanın daha ıyı olacagını soylerdım .. Sen daha ıyısını bılırsın

çerkes38 bunu beğendi.
  3. çerkes38

çerkes38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık personeli
    arkadaşım çok haklısın sewiyorum diye hayatımı mahfetmeme değmez sanırsam. zaten o beni sewse üzmezdi değilmi? ama bir yandan da dayanamıyorum onun yokluğuna çok zor geliyor. ben bi bayanım we sewgilim şuanda askerde o askerde olduğu için ne derse tmm ewet diyorum o üzülmesn mutlu olsun diye ama o beni hiç düşünmüyor we onun düzeleceğine inancımda kalmadı. peki ayrılmak için izine gelmesini fln mı beklemeliyim onun ordaki psikolojisi nasıl olur askere gittiyseniz daha iyi bilirsiniz??

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    edit : başlık düzeltilmiştir..
    çerkes38 forum dili türkçedir ve lütfen tükçe kelimelerde w harfi kullanmayınız..

HDMI ve çerkes38 bunu beğendi.
  5. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    madem sevıyorsun o zaman askerden donmesını bekle .. asker de kotu etkılenmesın dıye dıyorum tabı etkılenmesı ıcın sevmesı lazım öncellıkle .. Asker den donunce bıraz degısık bı psıkolojı ıcınde olacaktır o yuzden en uygun dılle ve en uygun zamanda konusmanı tavsıye ederım ..

çerkes38 bunu beğendi.
  6. çerkes38

çerkes38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık personeli
    peki tşk. ederim umarım kimse benm durumuma düşmez :( lütfen kimseye yalan söylemeyin arkadaşlar benden bir rica..

7. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Yalan olan ilişki sağlam yürümez ne konuda yalan söylediğine bağlı.Ancak yalan söylüyor diye de bir kişiyi hayatından çıkarmak doğru olmaz.Çünkü insanlar yalana bazen ihtiyaç duyarlar.Eyer bu bir beyaz yalan ise seni incitmemek için kurgulanmış bir yalan ise sorun yok.Yeter ki bu alışkanlığa dönmesin.Ancak yalan söylüyorsa tahmini olarak durum iyi değil.Bu konuyu iyi düşün derim bir erkeğin bir kadına yalan söylemesi değil de bir kadının bir erkeğe yalan söylemesi kesin ortada bir sorun var demektir o kadın ile ilgili diye düşünüyorum kendiminde başına gelen sürprizleri:( tecrübeleri diyeyim aktararak.Aldatma değil de genelde başka şeyler oldu açıkçası bende bu yalan olayında genelde evli çıktılar ve bende anında terkettim hep de bana ratlıyorlar:( evli bayanlar bilsem zaten sevgili olmazdım.Dikkat et bu yalana evli olabilir demiyorum tabiki ancak iyi değildir.Bunu bir video ile sana anlatayım.Erkekler yalanı neden kötü olmayabilir bu videoyu izlersen beni anlayacaksındır.https://www.youtube.com/watch?v=92dyDj-iqmo linke tıklayarak izleyebilirsin.Umarım bu yalan olayı biter.Mutlaka sonuna kadar izlemeni ve dinlemeni tavsiye ediyorum.

Son düzenleme: 4 Temmuz 2011
    çerkes38 bunu beğendi.
  8. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sewgilim, sölüyorm, we, sewiyorum , sewdiğini , wurayım , werin...

sewiyorum , sewse , we sewgilim , tmm , ewet , we , fln ...

*

öncelikle Türkçe'yi doğru dürüst yazmayı öğren, ondan sonra gel bu forumda derdine çare ara...bu ne rezilliktir yahu. "v" harfini kullanmayı bilmiyorsun daha....

çerkes38 bunu beğendi.
  9. çerkes38

çerkes38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık personeli
    fitnessboy arkadaşım tesk. ederm. sawaş arkadasım ben öle alısdım k.bakma olurmu?? wideoyu izledim güzel anlatmış cem abimiz ama bnimki iyi bi yalancı dedektif gibi uğraşıp buldum yalanını bilirsiniz az cok bayanların içine doğuyor bazı şeyler bende bu düşünceme güwenerek araştırdığımda ortaya cıkdı... yüzüne wursam mı yoksa farklı tarzlarda konuşarak mı hatasını göstersem daha etkili olur sizce???

10. scarface77

scarface77 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yabancı forumlara girdiginizde noktalamasına virgülüne kadar çok dikkat ediyorlar.

Tahminim hızlı yazmak için böyle bütün harfleri küçük yazıyorsun hiç noktalama işareti kullanmıyorsun hızlı yazdıgında ne oluyor burası chat kanalı degilki seni bekleyen birisi yok forumda.

Acele etme yavaş yavaş doğu bir şekilde yazını yaz.

çerkes38 bunu beğendi.
  11. çerkes38

çerkes38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık personeli
    :) peki arkadaşım istediğiniz gibi olsun tamam :D

12. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Direk yüzüne söylemektense dolaylı yollardan onu kırmadan ama anladığı zaman utandıracak şekilde söylemen daha iyidir.Ancak sürekli yalan söylüyorsa,senin yalanını yediğini ya da inandırıcı olduğunu sanıyor olabilir eyer böyle bir durumsa emin ve kesin yalan olduğunu düşündüğün davranışlarını ona direkt olarak söyle hem de bu zamana kadar ne kadar yalan söylemişse hepsini söyle o zaman gerçek yüzünü gösterecektir bu da senin açından daha iyi olacaktır.

Ayrıca savas74 üslubunu hiç beğenmedim bunu söylemem gerekiyor foruma yeni gelen arkadaşlarımıza böyle sert bir üslupla ve aşağılayıcı sözlerle davranmak ne kadar etik ve insancıl.Yeni üye olması durumu değil,hangi üye olursa olsun bu tür bir üslup insanı basitleştirir ki ben şu ana kadar okuduğum yazılarında gayet modern ve anlayışlı bir kişi görmüştüm savas74 umarım yanılmamışımdır.
    Bu şekilde bir üslup takınmanı sana değil kimseye yakıştırmıyorum.Amaç üslup seviyesini alçaltmaksa bunu da yapmasını biliriz en ağır küfürü ya da sert eleştiriyi biz de yapmasını biliriz ama insan olmaya çalışıyoruz beynimizle hareket ediyoruz beyni olmayan bir hayvan bile daha insancıl davranırken hareketlerimize ve üslubumuza dikkat edelim derim.
    Tahminimce savas74 kızlarla ilgili bir problemin var ve kız arkadaşları olan kişilere karşı bu yüzden sert bir tavır alıyorsun.Boşver derim kafana takma çünkü kıskançlık duruma göre değişir tabi buna kıskançlık demek yerine başka bir şey demek isterdim ama bulamadım aklıma gelmedi dediğim gibi kıskançlık duruma göre değişir ve bazı kıskançlık insanı kendi kendini öldürmesine sebebiyet verir.Umarım anlatabilmişimdir.

çerkes38 bunu beğendi.
  13. scarface77

scarface77 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Askerlik yapmayan bilemez yapmadıgına göre bayansın.
    Komutan kim bilir neler yaptırıyordur askerde.
    İşi gücü yok seninle ilgilenmesini bekleme.

çerkes38 bunu beğendi.
  14. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ilk mesajı sadece okudum ve cevap yazdım.Bu mesajı görünce bayan olduğunuzu farkettim ve ben sizi erkek biliyordum ve ona göre cevap yazıyordum.Bayan olduğunuz zaman durum biraz değişiktir hanfendi.Kendinizi fazla kasmayın sürekli ilgi beklemeyin eyer sürekli ilgi beklerseniz sevgiliniz de bu ilgiden sıkıldığı için yalana başvuracaktır ayrıca ayrılmayın niye ayrılacaksınız ki hayat uzun bir dönemeç her sıkıldığınız da ayrılmaya kalkarsanız size sevgili dayanmaz şans verin ve askerden dönene kadar ayrılma fikriniz varsa erteleyin.Çünkü askerlik zor bir dönemeç orda insan sarılacağı bir şey arıyor ve siz onu bu şeyden mahrum ederseniz psikolojisi bozulacağından eminim ayrıca bende çok yalan söylerdim sevgilime ama genelde çok ilgi gösterdiği için bıkkınlık gelirdi her dakika mesaj atardı bende bahaneler uydurup başımdan savardım zaten askerde yeterince kafası meşgül o da size bu tür bahanelerle yalan söylemiş olabilir bu kadar kasmayın kendinizi rahat olun.İlişkinizi zamana bırakın bi nefes alsın boğmayın.Size az ilgi göstermesi sizi az sevdiğinin işareti olmadığı gibi fazla ilgi göstermesinin de çok sevdiği anlamına gelmediğini bilmeniz gerekir.Erkekler de bu durum çoktur çoğu arkadaşımda olduğu gibi yalana ihtiyaç duyarız çoğunluk olarak da ya aşırı ilgiden ya da yanlış anlaşılmamak için bolca yalan söyleriz bu konuyu biraz daha düşünmenizi ve ilişkinize o şekilde yön vermenizi öneriyorum.

çerkes38 bunu beğendi.
  15. çerkes38

çerkes38 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağlık personeli
    arkadaşlar hepnze teşekkür ederim.. erkeksen sevgilin yalan söylüyosa bırak gitsin kızsan bırakma onu çok sıkıyorsundur oda güzel mantık :) arkadaşım ben onu fazla sıkmam ne yaparsan yap benden gizleme yalan söyleme aldatsan bile başkasından duyacağıma senden duyim inan kızmam sana derim ben ona ve bu yalan mevzusunda yemin etti doğru söylüyorum diye bende tamam dedim konuyu kapattım ama biliyorum ki yalan söylüyo olay askere gitmeden önce gerçekleşti unutmuş gibi yapıyorum umursamıyorum nasıl olsa bi yerden çıkacak ozman sorarım hesebını die düşünüyorum... ben her dk. mesaj atan birisi deilim hatta o bna kızarki nie mesaj atmıyosun diye ama bende şöyle düşünüyorum zaten ben yazsam bile çoğuna cevap vermiyosun sen yazınca müsayitsen bende sana yazarım diyorum yani bilmiyorum ama ben fazla sıktığımı düşünmüyorum :) uyarı yada eleştrileriniz içinde teşekkür ederim herkese...

16. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım banane senin ilişkinden sevgilinden ben sadece yardımcı olmaya çalıştım üstelik sevgilim olmadığı halde kıskançlık yapmadan bağdaştırıcı bir tavır sergiledim.Senin ayrılman ya da ayrılmaman beni ne mutlu eder ne de üzer bana bir çıkarı mı var bu işin.Sadece öneride bulundum ayrıca her erkek te de aynı durum illa aşırı ilgi sonucu olacak değil aldatabilir de.Erkeğin doğasında vardır özellikle yakışıklı olanlar aldatmaya meyillidir çünkü talep çoktur.Seven insan da eli böğründe bekler böyle erkeklerin de genelde sevgilisi olmaz seven erkeğin.Neyse ben alternatif öneriler sundum ama senin paranoyak halin yok senin tedavin diye düşünüyorum bu video da öylesine ortaya karışık gelsin ne demek istediğimi anlayacaksındır https://www.youtube.com/watch?v=uh2JfA53YIo linke tıklayarak izleyebilirsiniz.Bu arada rica ederim.

Son düzenleme: 8 Temmuz 2011
    çerkes38 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş