Sevgiliden Ayrilma

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve erdemkarakoc200 tarafından 1 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Altına imzamı atıyorum.

2. enes28

enes28 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Pulbiber072
    Aynen çok doğru söylemişşsin. Bnede cok sey yaşadım kafa yormaya takmaya değmez. Sonradan ben bunları niye yaptım diyosun. En iyisi derslerine sporuna odaklan olacağı varsa olur. hayırlısı :)

3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    15 yasinda bir kizdan nasil bahaneler bekliyorsunuz ki ? Baskasinin agzi ile konusuyor buyuk ihtimalle annesinin.

Dunya nufusunda istatistiklere gore 1 erkege 3 kadin falan dusuyor. Hatta boyle giderse erkek nfusunun sonu gelecegi falan konusuluyor. Google da arayabilirsiniz.

Yani bosver.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Bu işlerde en önemli şey,kızı ilişki öncesinde ve esnasında kesinlikle ne sıkacaksın nede boş bırakacaksın.Ne tam doyuracaksın nede aç bırakacaksın..nasıl bi kız bilmiyorum ama kendini ağırdan satmaya başla özletmeye başla kendini o zaman iyi anlarsın vede gözünde hiçbirşeyi çok BÜYÜTME..

Pulbiber072 bunu beğendi.
  5. Ertan05

Ertan05 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Kardeşim sen dersine çalış , sporunu yap. O yaşta hele ki lisede ne ciddiyet beklıyosun ki ? Boş bahanelerle ayrılık yaşamışsın. Kendi kaybeder deyip geçiceksin.

6. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Unut gitsin. Sana karşı gerçekten birşeyler hissetseydi sıkıldım demezdi. Sıkılmış ise 2 sebebi vardır.
    1) Sen ona çok yüz vermiş olabilir sıkıcı davranmış olabilirsin.
    2) Başka birinden hoşlanıyordur.

Ne yemin edenler söz verenler oldu tutsalardı benim arkadaşım 30-40 tane kızla evlenmiş olurdu :)
    Ama yazdığın duruma bakınca sen ona fazla yüz vermiş ve sıkıcı bir tip olduğun anlaşılıyor ben böyle gözlemledim.
    Ayrıldıysa niye aynı dershaneye gidiyorsun ?
    Eğer sana geri dönerse bilki sevgilisizlikten döner.

Ben mesela lise'li bir kızla asla ciddi bir ilişki düşünmem çabuk sıkılırlar üniversite ise farklı ciddi düşünen kızların sayısı artıyor daha olgunlar yani.

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çok aşığım seviyorum falan dediğinize göre her erkeğin yaptığı gibi maalesef fazla ilgi göstermişsinizdir bu durumda kız bunalmış olabilir bakmayın kızların ay yalan söylemesin beni sevsin,ilgi göstersin yeter demelerine onların dediklerini harfiyen yaparsan kapının önüne koyulursunuz soğuk davranacaksın arada ilgi göstereceksin kırk yılın başında hediye alacaksın ki ilişki yürüsün onsuzda yaşayabileceğini kıza hissettireceksin bu kadar basit aslında ben kızlara değil kendim ve diğer tüm erkeklere kızıyorum yahu en çirkin onuda geçtim entellektüel bilgisi sıfır olan kızları şımartıyoruz ondan sonrada vay efendim terk ediyor dalga geçiyor ,başka birini buldu,tersliyor biz böyle davrandıkça hepsini yaparlar azıcık seçici olun ilgisiz olun ki prenses havalarını bir kenara bıraksınlar birde sonradan hayatınza soktuğunuz insanlar için üzülmeyin lütfen çünkü neticede insan bu sağı solu belli olmaz kaldıki siz ondan öncede vardınız onsuzda yaşarsınız küçük yaşlarda insan duygusal düşünüyor tabi insanıni tam mantıklı düşünmesi 25 yaş civarıdır o zamana kadar aşk,sevmek,güvenmek gibi şeylere insan inanıyorda yaş ilerledikçe hepsinin hikaye olduğunu anlıyorsunuz neyse buda bir deneyim oldu senin için yavaş yavaş kızları hayatı tanıyacaksın şimdilik yapman gereken ders çalışmak çok iyi bir üniversitede okumak ve kariyer basamaklarını yavaş yavaş çıkacağın bir iş yapmaktır kız olaylarına gelince sevgilin olsun romantikte takıl ara sıra ama ayrılabileceğin ihtimalinide unutma

Son düzenleme: 2 Temmuz 2013
    deathlifter bunu beğendi.
  8. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Tebrik ediyorum süpersin. Şuan bu konuya aynen bu tarzda bir şey yazacaktım hislerime tercüme olmuşsun :)

Sayfayı Paylaş