Sevdiğim kişiyle uyuşmuyoruz.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 14 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Beyler ilk defa birine sırılsıklam aşık oldum ve kekelemeyi yenen birsiiyim çıok az kaldı yok denecek kadar kimse oldugunu bilmiyor belli olmuyo cünkü ama bu kızla uuşmuyoruz yani o kız ünlü popi birisi ve ayrıca sevgilisi var yani vardı ben ise onun gibi ortamım yok bu yüzden konusmadım kızla ne öneriyorsunuz ?

2. BayGüreşci

BayGüreşci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Muhtemelen egosuda yüksektir özgüvenli ol sürekli egosunu kır (senin bicepslerin çok küçük vs vs )

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sersem1690 bunu beğendi.
  3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    zengin deilsen bu işe girişme kardeşim o kıza para mı yetişir

4. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Karşısına çık yıdılrım aşkı tutulndum sana de sevgilisinide döv

5. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Kızın sevgilisi varsa şartlar önemli değil, ayıptır yakışmaz. Ayrıca kızı tanımadan dışarıdan gördüğün kadarıyla tanıyamazsın bu yüzden hakkında fikir yürütmen biraz haksızlık. Benim tavsiyem nedir?
    Öncelikle hali hazırda özgüven problemin varsa, ilişkiniz koptuğunda sana daha fazla özgüven problemi yaşatacak ilişkilerden uzak durmanı öneririm. Genelde bu tarz durumlar erkeğin özgüvenini tamamen bitirir, ve düzelmesi yıllar alır. Hem Türk hem yabancı bir çok kişiden aynı hikayeyi dinledim. Bunun çözümü iyi bir fizik iyi bir saç giyim tarzı değildir, hiç bir zaman asıl hayal ettiğimiz görüntüye ulaşamayız bu bizde ayrıca hayal kırıklığı yaratır. Ha nasıl özgüven toplanır bilmiyorum, ama önünde ki zamanı boşa harcamamanı tavsiye ederim.

6. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    dediklerin doğru kızlarla konuşmayı bilmek lazım ben sınıfta teke tekte 100 kg luk çocuğu indirdim iyi bir vücudum var çeşitli derecelerim var ama hala bir kız arkadaşım hiç olmadı çünkü kızlarla nasıl konuşlcağını bilmiorum iyi bir fiziği olmayıp kız tavlayanda çok kişi var...

7. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Yani kızlarla az çok konsuyorum ama fizik felan yok yoksa kaliteli giyiniyorum bakın beyler kızın herşeyini öğrendim askfm dir felandır fistandır ama işte dediğim gibi diyelim sevgiliyiz taşıyamıcağımı düşünüyorum saçma bir düşünce işte belkide hiç sevgilim olmadıgı içindir bilemiyorum. Birde açık sözlüyümdür girişkenimdir yani birşey diceksem derim istesem gider şimdi derim seni seviyorum diye ama sevgilisi vardı okul kapanınca şimdi varmı bilmiyorum sosyal medya kullanmıyor kapatmış kız ama popi bi kız yani bi gülüşü var kelebek görse ömrü uzar :) Şuanda hiç şansım yok ondan demiyorum :(
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Ağustos 2017 ---
    Yani beni şöyle düşünün çok iyi birisi az çok kızlarla konusan erkeklerle takılan kekelemeyi yendim daha ne olsun amk kız askfmde sormus sevgilinde hangi özellikler isterdin felan yemin ediyorum ne eksik ne fazla hepsi bende var yani kafasındaki tip benim ama diyorum ya ortam uyuşmuyor belki saçma gelebilir ama benim düşüncem bu yönde ve büyük ihtimal sevgilisi var.
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Ağustos 2017 ---
    ve cidden kız egoist felan değil arkadaşımız ölmüştü merdivende ağlıyor gittim konuştum işte mendil felan verdim düşünün ki bi kiz var hep gülüyo abi mutluluk saçıyor ve dünya güzeli ilk defa buraya yazıyorum ha :D Evimiz bile yakın yani. Kızı tanıyanda tanıyo tanımayanda nasıl biri odluğunu biliyor sınıfa gelmişti ordan ilk görüşte yani :)

Son düzenleme: 15 Ağustos 2017

Sayfayı Paylaş