Sevdiğim kız ve olmayan ilişkimiz lütfen yol gösterin

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Sersem1690 tarafından 30 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Ayrılalı 1 sene oluyor ayrılmadan önce onu çok kırdım üzdüm abisi vefat etmişti bırakmıcağıma dair söz verdim ama bıraktım daha doğrusu beni başka kızla görüp (kız omuzumda yatıyodu) ayrıldı benim için haftalarca ağladı üzüldü ben başka biriyle birlikte olmaya başladım fakat maalasef zamanında en yakın arkadaşıymış yine ağladı üzüldü en sonunda saçmalamaya başladı çevremdeki tüm erkeklere yazmaya başladı beni yoklamaya uğraşmaya başladı okulda kızlar bana yazmasın diye adıma sahte hesaplar bile açtı aradan 6 ay geçti babası annesini aldatmış boşanmışlar üzgünmüş babasını çok severdi biliyorum geçen gün arkadaşı vasıtasıyla bana yazdı beni yokladı hayatımda birileri var mı diye bu hafta içi görüşüp konuşcaz dostlarım ne olur bu iş sizce ? Beni bırakır mı ne düşünüyorsunuz yardım lütfen ? Çevremdeki erkeklere yazma sebebini hala anlayamadım bir yol gösterin lütfen, ciddi düşündüğünü evlileğe kadar gideceğini söylüyor yardım edin :(

2. x1oo

x1oo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim aynısı basıma geldı hatta aynısı 2 3 gun oldu 2 yıl once bırı vardı 1 yıldır aralıklı cıkmaya baslaıdk o zamanlar sevıyordu sonra bıseyler oldu bir cok kızla oldum ve bununda haberı vardı ama o zamnlar onuda cok sevıyordum pazartesı gunu buulustuk gozlerımın ıcıne bakarak seni sevmiyorum dedı yanındayken bişey demedım umrumda degıl dedım ne bılım cok koymustu kaç gundur cok kotuyum şoka gırdım resmen aklın varsa kimseye guvneme 2 gundur aglıyorum resmn hersey başa dondu aklın varsa bulusma etme kımseyı sevme uzulursun

Sersem1690 bunu beğendi.
  3. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Çok saol dostum az daha benzer şeyleri yaşayacaktık fikrine sağlık

4. x1oo

x1oo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    naptın kardeşim

5. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Saldım yaa korktum mesaj atmaya konuşmaya, çok üzülceğimi hissettim, şu an dışardan mutlu gözüküyor mutlu olsun yeter be dostum, benle değil bi başkasıyla mutlu olsun ona da razıyım. Yüzü gülsün istediği her şey gönlünce olsun başka bişi istemem, ama umarım kalbimdeki yerini bir başkası doldurmaz.

6. x1oo

x1oo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    aynen öyle boşwer herkezın kaderi farklıdır eskı sevgılıden olunmaz tekrardan olunurda mutlu olunmaz guvensızlık olur boşwer sporunu yap gelecegını düşün

Sayfayı Paylaş