serefsizler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gurkan tarafından 3 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    merak etmeyin bizim devletimiz onlari 3 yilda cikarir.eger icerde cezalarini verern olmazsa onlar yakinda cikarlar.belki aftan bile yararlanirlar.ben türküm,ama türkiyede bugün cikan bölücülük durumlarinin icinde devletinde sucu az degil

2. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Maddi sıkıntılar manewi çöküntü insanlar bunlarla uğraşmaktan kafayı yemek üzere.
    Olayın amacı belki de bu yüzden ilgiyi başka yöne çekmek olabilir.Amerika da 6 aylık erkek bebeğe tecawüz ettiler .Eden idam edildi.
    Sonuçta bizde buda yapılmayacağı için olayın arkasından komplo teorisi kurmak hakkım sanırım.

3. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Hapı ilacı alyorlar böyle şeyler yapıyorlar.Bunun benzeri çok mevzu duydum adalete yansımadı.Emirdağda hatırlarsanız benzer bir vakada halk ayaklanmış, sapığı bir ara eline alan 3 kişi sapıkla birlikte kendilerini odaya kilitlemişlerdi.İçeride sadece saplı dükkan süpürgesi bulmuşlar.Bilin bakalım ne yaptılar.Kapı kırılıp içeri girildiğnde manzara korkunçmuş tabi.Sapığı direk ameliyata aldılar.yaklaşık 35 cm lik kütle çıkmıştı sapığın vücudundan.Televizyonlar bir hafta yayınladı.

4. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    dünya bu be kardesim. Neler var neler.

5. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Bu olay hakkında denilebilcek herşey denilmiş ama bi kerede ben diim Allah bin belalarını versin,olayı protesto amaçlı nette herkes msn adreslerindeki isimlerin yanına (x) yapıyor ve bir kız çocuk resmi çıkıyor anlamıda bu olaylara olan tepkiymiş haberiniz ola..

6. serdar1980

serdar1980 Guest

2. sayfada verdiğim linkte çok güzel bir kazığa oturtma var. aynı şekilde bu herifleri sorgusuz sualsiz direkt kazığa oturtacan. hemde kızılay meydanında canlı yayında. bak ondan sonra bu tür olaylar oluyor mu memlekette. :lol:

7. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Çok komik cidden...

8. reddevil87

reddevil87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Re: infaz

abi bu neya böyle ben hic bir insana bu sekılde yapılmasını ıstemem ama onlara yapılacaksa o sopaya ben oturtmak ısterim serefsizleri onlara serefsiz bile diyemem cunku diger serefsizlere erkek cocuklarına falan tecavuz edenlere iltifat olur bize sopaya falan oturmak yakışmaz bara oturtacan hemde olımpık bar olacak

9. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    merak etmeyin hapishanede onlara cezalarını werirler keserler onların suç aletlerini allahsızlarda hiç mi allah korkusu yokmuş yaw 17 aylık bi bebeğe bu yapılmaz ki içimden küfür yazmak gelio ama yazamıyorum bunların allahı kitabı yok gürkan kardeş alla senden razı olsun böle bi başlık açtığın için :x :x :x

Sayfayı Paylaş