Sebze yiyemiyorum Antioksidan/Omega-3/Multivitamin tavsiyesi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve confusioon tarafından 2 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. confusioon

confusioon Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    diyetimde sebze mevye olarak sadece domates/elma vs var onlarda fazla değil bu yüzden yeşil sebzelerden ıspanak, brokoli vs. hiç yiyemiyorum daha doğrusu önceliğim olmadığı için onlara yer kalmıyor . Bu yüzden almam Optimum Opti-Men siparişi verdim ama bazı arkadaşlar omega-3 ve Coq10 de eklemelisin diyorlar bu konuda bilgisi olan varmı? sebze tüketemeyneler için en gerekli olanlanları hangileri

Son düzenleme: 2 Eylül 2015
  2. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Çok kalori içermeyen şeyler neden eklemedin anlamadım.

3. confusioon

confusioon Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    hocam ara öğünlerde meyve yemek dışında sebzeleri ekleyemiorm öğünlere. aldığım toplam kalori 3500-4000 arası o yüzden hem hazırlaması hem yemesi zahmetli mide almıyo bi noktadan sonra. sizin önerebileceğiniz düşük kalorili sebzeler nelerdir? uzun süre sigara sebze mevye vs. yemediğim için cildim şuan çok yıprandı toparlanma aşamasına yardımcı olacak ek besin düşündüm bende. tabi her türlü önerinizie açığım.

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Hocam sebzelerde aşırı derecede kalori yoktur.Nişastalı sebzeler hariç tabi.Gönül rahatlığıyla sebzeleri tüketebilirsiniz.Çok kalori hesabına takılmanıza gerek yok sebzelerde.

5. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Sebzelerin çoğu düşük kalorilidir. Şimdi farkettim bende hergün hergün yemiyorum. Gerçekten zahmetli oluyor.

Sayfayı Paylaş