Scitec Volumass 35 Gainer 2950 Gr

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve supplementler.com tarafından 10 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. NeverGiveUp44

NeverGiveUp44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Komplex bir üründür ve gerçekten ham madde kalitesi oldukça iyi kendim kullandığım için söylüyorum gerçekten çok verim aldım düzenli beslenme ve hardcore antremanlar sonucu 4.5kg aldım ve kalıcı oldu.

2. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    ürün yeni sayılır kardeşim ayrıca artık kalıplaşmış ürünler olduğu için tercih edilmemiş alabilir birde aroma olayı örneğin ben çikolata bile yiyemem midem kalkıyor avrupada çilek aromalısı falan var birde almayı düşünüyorum ama bir fırsat olması birde diğer siterlerde yorum başına puan alma var ama supplementlerde yorum başına puan omadığı için alanlardan geri dönüş alınanamıştır.

3. NeverGiveUp44

NeverGiveUp44 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ürün aynı zamanda dünya da ki en düşük şeker oranına sahip gainer olarak ismini andırıyor.

4. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    hocam tatı nasıl su yada süt de ben çikolata bile çok yiyemem midem almıyor çok şekerli geliyor ramazan da olduğumuz için kalori açığım oluyor da

5. muratselli

muratselli Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Tat konusunda çok birşey bekleme, sonuçta şeker az içinde

6. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    azsa tam benlik o zaman canım seker çikolata cola çeken biri değil

muratselli bunu beğendi.
  7. Ephesus

Ephesus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ürünü bugün satın aldım.2 3 güne gelir 1 2 aylık deneyimlerimi sizinle paylaşırım.

8. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    bekliyoruz hocam

9. vinnie_47

vinnie_47 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir ay kadar günde silme iki ölçek kullandım. Bazı günler sağlam yediğim için bir ölçek kullandım.

Etkisinden bahsetmek gerekirse kilo korumak ve yağsız bir şekilde hacim kazanmak için çok ideal ve etkili bir ürün. Bir ölçeğinde yaklaşık 19gr protein bulunması ise gayet yeterli. İlk kez bu markanın ürününü kullandım ve tereddütlerim vardı ama etki konusunda hiçbir şikayetim yok. Kilo olmayı beklemiyor ama hacim kazanmayı hedefliyordum ve öyle oldu. Beslenmenizi bir tık arttırarak kilo da alabilirsiniz tabi. BCAA, aspartik asit, arjinin ve kreatin içerikleri de gayet yeterli. İçeriğe bakınca paranın karşılığını veren bir ürün bence. Servis sayısı da (59) bir ay boyunca günde iki ölçek kullanmak için ideal. Ayrıca spordan önce içtiğimde fark spora olumlu yönde katkı sağladığını belirtebilirim.

Karışması konusunda hiçbir sıkıntı görmedim. Sadece hızlıca 1-2 dakika karıştırırsanız gayet güzel karışıyor. Yok denecek kadar az bir köpürme durumu var ve hiç sıkıntı değil. Süt sevmiyorum ama bir kere sütle denedim. Yarısını zor içtim çünkü çok ağır geldi. Bu ürünü sütle tüketmek isteyen olursa deneyip karar vermesi daha iyi olacaktır. Dediğim gibi süt çok sevmiyorum ve sadece yulafla falan tüketiyorum bazen. Yulaf demişken, biraz yulaf, su ve gainerı karıştırdığınızda yine güzel bir tat elde edilebiliyor. Karışımlarda kullanmak için de ideal bir ürün.

Tat konusuna gelecek olursam internette tadını beğenmeyenlere rastlanabiliyor. Bence tadı çok iyi. Hafif ve yoğun olmayan bir içimi var. Şekerli olmadığı için baymıyor. Kakao aroması da gayet yeterli. Özellikle yaz aylarında soğuk tüketilmesi çok güzel oluyor. Hatta shakera buz falanda koymuştum ve gayet güzel olmuştu. Her gainerda olduğu gibi bunu da yemeklerden önce içmemeniz gerekiyor. Bir porsiyon gainerı içtikten sonra iştahınız kapanacaktır.

Bu üründen sonra yine aynı markanın whey protein ürününü kullanmayı düşünüyorum. Önceliğim fiyat/performans olması. Bu bakımdan scitec markasının whey protein ürünü bu konuda gayet yeterli diyebilirim.

Son düzenleme: 31 Mayıs 2019
  10. zerobody

zerobody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kullandım gayet memnun kaldım 60 kilodan 72 kiloya gayet güzel bir şekilde çıktım. Biraz yağ var vücudumda fakat o muhtemelen beslenmeden kaynaklı çok fazla dikkat etmedim çünkü yediklerime bu süreçte.

11. mucuklusumurta1

mucuklusumurta1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ÜRÜNÜ HEM HACİM HEMDE KİLO İÇİN ALMAK İSTİYORUM.KİLOM 61 VE 1:78 BOYUNDAYIM BESLENMEME ÇOK ÖNEM VERİYORUM. NE GİBİ SONUÇLAR ALIRIM ?
    YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

12. kasmaster59

kasmaster59 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş