Scitec BCAA+Glutamine Xpress 600 Gr

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve supplementler.com tarafından 10 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    f9.png
    Scitec BCAA+Glutamine Nedir?

Kas geliştirme üzerinde en fazla etkiye sahip olduğu için tercih edilen BCAA, kaslardaki protein sentezini diğer amino asitlerle kıyaslandığında daha çok arttırmaktadır. BCAA, yani "Dallı Zincirli Amino Asitler"; Lösin,İzolösin ve Valin amino asitlerinin bir araya gelmesiyle oluşur.

Glutamin ise kasların toparlanmasını ve onarımını arttıran, her türlü yara iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı bir amino asittir. Vücutta üretilmesine rağmen takviye olarak alınması vücut geliştiricilerde olumlu etkiler yaratmaktadır.

Scitec BCAA+Glutamine, bu iki önemli amino asit takviyesini toz formda bir araya getiriyor!

Toz formda sıvılarla karıştırılarak tüketilmesi sayesinde, antrenmanlara hızlı emilimiyle katkıda bulunabiliyor.

Scitec BCAA Xpress ve göze çarpan özellikleri:
    • 2:1:1 oranında olup her servisinde 5000 mg Glutamin içermesi
    • Ek olarak 300 mg Taurin içermesi
    • Servis miktarının fazla olması (50)
    https://www.supplementler.com/urun/...link&utm_content=Scitec_BCAA_Glutamine_Xpress

2. pumptheiron

pumptheiron Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Antrenmandan 30 dakika önce 1 ölçek ve antrenmandan hemen sonra 1 ölçek kullanıyorum etkisi ve toparlayıcı etkisi gerçekten hissettiriyor.Boşa para vermek istemeyenlere öneririm.Rekreasyon sürecinde olan birisi için 1 servis kullanımını öneririm.Bodybuilding seviyesi için ise 2 servis tadından yenmeyecek kıvamda olacaktır.

3. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Tam bir fiyat performans ürünü etkisi muhteşem taurin miktarı yeterli seviyede hissetiriyor . Teşekkürler supplementler.com ailesi

4. mamikba

mamikba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben spor esnasında fazla su içiyorum spordan 30 dk sonra protein tozu içiyorum spor esnasındada bcaa yı kullandığımda sporu geç saatte yaptığım için gece çok fazla tuvalet ihtiyacım oluyor bcaa yı gündüz yani spordan 3-4 saat önce aldam sorun olur u?

5. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    ısrarla tavsiye ediyorum tat olsun içeirk olsun baya zengin .

6. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    2. kutumu yarılamış durumdayım. Tad konusuna girmek yanlış olur, benim güzel bulduğumu başkası beğenmez ama uludağ limonataya çok benzetiyorum tad olarak. Etki olarak ise aldığım ve almadığım günlere kıyasla , toparlayıcı etkisinin güzel olduğunu ve spordan sonra oluşan ağrılarımı azalttığını söyleyebilirim. Fiyat performans olarak ben başarılı buluyorum.

7. Birol Hancı

Birol Hancı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    IStanbul
    Merhabalar, fiyat performans ürünü olarak almıştım ve gerçekten çok memnun kaldığım bir üründür. 50 servis olması daha da kendini çekici kılıyor. Antreman anında kullanıyordum ve etkisini hissettiriyordu. Direnç ve kuvvette artışı az da olsa veriyordu. Herkese iyi antrenmanlar :)

8. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    günümüzün şampiyon bcaa sı ben ayrı ayrı aldım gerçi :D

9. marco106

marco106 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Ürün gerçekten güzel bir kutu bitti özellikle ''TAURİN'' oranına dikkat çekmek istiyorum gerçekten muazzam (kas içindeki su kaybını önleyen taurinin, bu etkisi nedeniyle dayanıklılığı ve performansı da artırdığı bilinmektedir.) Gerçekten yaptıgınız idmanın hakkını veriyorsanız bu ürün ile topralanma ve kuvvetinizi takviye edebilirsiniz.

10. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    bu macar markası ucuza tadı güzel ürünler üretiyor. bu acı limon tadı çok iyi. antrenman sırasında alıyorum definasyon döneminde kas kaybını minimumda tuttu. fiyatı uygunken henüz kurdaki artış yansımamışken bir kaç tane sipariş etmek gerek.

11. Supplement günlüğüm

Supplement günlüğüm Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    girne
    etkisi iyi içeriği güzel hammadde kalitesi yüksek dünya standartlarında bir fabrikdan çıkma tek olumsuz yanı tadı çok ağır ve antremandan hemen önce alınınca mide bulantısı yapıyor
    fiyatıda uygun

12. A320

A320 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Antrenman sonrasi agrilari gercekten hafifletiyor.

13. Onur Aras

Onur Aras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    üstadlarım urunun kullanma dozu olarak 12 gram urunu 600 ml su ile kullanin yaziyor.Ancak ben yanimda ekstra su goturmek istemiyorum. Antreman sirasinda 1 lt suya karistirip icsem herhangi bir sakincasi olur mu? tesekkur ederim.

Sayfayı Paylaş