Sci-Mx Whey Plus Hardcore Protein 3600

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve aLexmk tarafından 7 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. aLexmk

aLexmk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaşlar bu ürün Türkiye de yaklaşık 3-4 aydır satışta.Forumlarda arattım ama pek kullanan kişi yorumlarına ulaşamadım.İçeriği bcaa ve kreatin bakımından zengin duruyor.Bu ürünle ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum.Ayrıca 27 yaş 1.73 boy 73 kilo skinny fat (zayıf ama bel ve göbek yağlı )bir vücudum var.Hacim kazanıp yağ oranımı düşürmek istiyorum.Uzun süre önce 1-1.5 yıl kadar spor yapmıştım şimdi 1 aydır tekrar bodybuilding e başladım.Bu ürün bana yardımcı olabilir mi ? Yoksa başka markamı tercih etmeliyim ?

http://i.hizliresim.com/r6lDga.jpg

http://i.hizliresim.com/pXZDmr.png

http://i.hizliresim.com/kGND1q.png

2. firatozturk

firatozturk Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ürün hakkında bir fikrim yok ancak hacim kazanıp yağ vermek konusuna takıldım.Aynı anda yapamazsın başka bir başlıkta bundan bahsetmiştim.Vücudun iki modu vardır anabolik(kas ve yağ kazanma) katabolik(kas ve yağ kaybetme) sen skinny fat diyorsun yani hem zayıf hem yağlısın.Bu durumda sana önerim günlük kalori ihtiyacı üzerine çıkıp yağlanarak kaslanman.Daha sonra yağ verebilirsin ancak önce yağ verirsen kaslanırken yine yağlanacaksın zaten.Kafanı ürünlere takma örneğin ben bir kez supplement kullanmadım.Doğal beslenme ile de gayet iyi yerlere gelebilirsin.
    İyi antrenmanlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

aLexmk bunu beğendi.
  3. aLexmk

aLexmk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Cevap için teşekkürler

4. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Fırat Balkaya bunu beğendi.
  5. SCI-MX

SCI-MX Resmi Hesap Resmi Hesap

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Müşteri İlişkileri Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba, Whey Plus Hardcore ürünü, CFM formda whey protein içeriğinin yanı sıra ekstra kreatin ve glysin(bir glutamin formu) ile zenginleştirilmiştir. Bu içerik ürünün proteindeki bcaa ve glutamin değelerine ek olarak eklendiği için ürünü çok etkili ve özel bir ürün haline getirmiştir. Hacim odaklı çalışmalar için oldukça uygun bir üründür. Fakat şuan Whey Plus Hardcore ürünü 3600 gr ithal edilmemektedir. Aynı ürünün 2.17 kg olanı ise satışa açık durumdadır.

SCI-MX markasına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz

SCI-MX Türkiye

Sayfayı Paylaş