1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

ScaryenD fotoğraflar.Kilo 102

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ScaryenD tarafından 6 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ScaryenD

ScaryenD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba sevgili bodforumtr ailesi ben scaryend bir zamandır çalışıyorum formum beni ne tatmin ediyor ne tatmin etmiyor biraz daha kilo almaya çalışıyorum.Sizlerle formumu paylaşmak istedim umarım konuma mesaj yazabilirsiniz olumlu yada olumsuz her sey kabulumdur şimdiden teşekkür ederim sporsuz kalmamanız dileklerimle :)

Ekli Dosyalar:

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam hacim arttıkça daha fazlasını isteyebilirsiniz normal olarak :) Yalnız bence yağ oranınıza da dikkat etseniz fena olmaz. Güzel bir definasyonla 10 kilo yağsız haliniz çok daha güzel gözükecektir.

ScaryenD bunu beğendi.
  3. ScaryenD

ScaryenD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kış geliyor bulku kesmeyip ilerletmek istiyorum yaza doğruda gramajlarımı düşürüp yağ oranımı duşurmeye calışabılırım kısa vadede 10 kılo vermeyı hedefler isem kas kutlemden cıddı bır parça gideceği düşüncesindeyim yorumunuz için teşekkür ederim :)

4. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    Amaç göbekli görünümü önemsemeyip iri gözükmekse planınız doğrultusunda devam edin. Ama yağlı olarak çok büyürseniz deri de genişleyecek ve kısa vadeli kilo verip fit görünüm elde etmeye çalışmalarda görüntüden tatmin olmayacaksınız. Büyüyün ama bunun bir de deri meselesi var. Benden söylemesi..

5. ScaryenD

ScaryenD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Sizin dediğiniz gibi göbekli yağ tulumu olduğumu düşünmüyorum fotoğraflarda öyle mi gözüküyor emin değilim hacim almaktan bahsettiğim aslına bakarsınız ne bulursam yiyeyim tabi kide değil kalıteli yağlar kaliteli karbonhidrat almaya özen gösteriyorum olabildiğince temiz almaya çalışıyorum yağlanmayı minimumda tutmak ilk hedefim

6. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam kas kütleniz fazla da olsa kiloyla beraber yağda fazladan bulunuyor. Öyle olunca hızlı bir şekilde değil de ayda örneğin 2-3 kilo verecek bir diyet uygulasanız zaten yaza kadar ancak bitiyor :) Yani bulkla uğraşırsanız geri vermeniz yaza zor gibi. Yine de sizin bileceğiniz iş tabi ki

Sayfayı Paylaş